Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Letezik jo sogori / sogornoi...

Letezik jo sogori / sogornoi viszony? Kinek h alakult es miert?

Figyelt kérdés
2010. júl. 15. 17:41
 1/10 anonim ***** válasza:
Persze már sok ilyet láttam,de nem magamon tapasztaltam.
2010. júl. 15. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Persze. A párom nővére nagyon kedves-rendes nő, könnyű vele jóban lenni. Az elmúlt három évben olyannyira összebarátkoztunk, hogy már-már saját testvéremnek érzem.
2010. júl. 15. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Létezik,bizony..én a mai napig is kapcsolatot tartok az exem testvérével:D jó sógor volt:D:D imádtam^^
2010. júl. 15. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Én a sógorommal egy osztályba jártam középiskolába. Aztán évekig összejártunk, sőt mégy nyaralni is együtt mentünk, persze haveri társasággal. Aztán elvette a húgom és van két szép gyerekük. Én imádom a sógorom, bár legyszivesebben néha összekötném a férjemmel, hogy bosszantsák egy kicsit egymást. :D
2010. júl. 15. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem is jó a viszonyom a sógoraimmal és a sógornőmmel.
2010. júl. 15. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mind az 5 sógorommal jó a viszonyom. Egyikük a volt férjem öccse. Még most is úgy viselkedik, mintha rokonok lennénk.
2010. júl. 15. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
nekem vegyes. Férjem nővérével nagyon jó a viszonyunk,a hugával inkább iszony a viszony. Egyszerűen utál és kész. Pedig már mindent bevetettünk,h megbékéljen,de nem. Azt mondta,amíg velem van a férjem,addíg nem a testvére.Kíváncsi vagyok meddig bírja! Bátyám exe a legjobb barátnőm a mai napig is.
2010. júl. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerencsémre remekül kijövünk. Nagy közös bennünk a könyvek iránti imádat, ő egyébként is könyvtáros. :)
2010. júl. 15. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy van ilyen, persze. Egy sogornom van (batyam felesege). O nagyon rendes, de csak felszines a kapcsolatunk, mert o Magyarorszagon lakik, en meg nem. De amugy nagyon rendes, szoval biztos, hogy mas lenne a helyzet, ha kozel laknank.


A ferjemnek ket testvere van. Az egyikkel joban vagyunk, bar nem igazan van vele kozos tema, mert neki nincs csaladja es utalja a gyerekeket (ugy beszel a mienkhez is, hogy kussolj, fogd mar be - 2 eves sincs a gyerek). Mondta, hogy ketrecbe kellene zarni a gyereket, akkor nyugodtan lehetne tole TV-zni(no comment). De probalok vele joban lenni attol fuggetlenul, hogy masok vagyunk es neki meg eleteben nem sikerult munkat talalnia, pedig kozel sem tinedzser. Szoval vannak gondok, de nem lehet embereket megvaltoztatni. Ugy vagyok vele, hogy igy kell elfogadni. Nincs vele kulonosebb gondom. Valojaban artalmatlan.


A masik sogorom viszont nem eppen rendes es azt mar nem is tudom toleralni. Armanykodo, szamito, erzelmi zsarolo. Vele a ferjem nem beszel, en igen, de nem akarja velunk tartani a kapcsolatot, szoval most olyan viszonyban vagyunk, hogy evente 2-szer kuldunk egy udvozlo lapot Karacsonyra vagy Husvetra, se telefon, se talalkozas. Mi hivtuk, o nem kivancsi senkire a csaladbol (nemcsak velunk ilyen), ilyen maganak valo, szinten nincs csaladja es csak a penz erdekli, szoval rajottunk, hogy az az egyetlen jarhato ut, ha hagyjuk ot.

2010. júl. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Tesóm férjét gyűlölöm,de viszont a sogornőmmel elvagyok,és az ex sogornőmmel/sogórnőimmel is beszélünk(interneten,telefonon) néha.A másik sogorommal(párom tesójával)nagyon jól kijöünk egymással,2évig évfolyam társam volt.

22/L

2010. júl. 16. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!