Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek miért nem mondták...

Szerintetek miért nem mondták meg, hogy ki az apám?

Figyelt kérdés

Anyukám (aki 3 éve halott:'() valamiért soha nem mondott róla semmit. Amikor ő meghalt akkor a nagyszüleimhez kerültem és ők nevelnek. Azelőtt amikor anyát kérdeztem apáról akkor terelte a témát vagy nem szólt semmit. Utána a nagyimat kérdeztem, hogy tud-e valamit és ő se nagyon mondott semmit. Egyre idősebb lettem és egyre jobban érdekelt, szóval idegesített, hogy senki nem mond róla semmit. Úgy 3-4 hónapja leültem nagyanyámmal komolyan beszélni róla és nagy nehezen elmondta, hogy ki az. Azóta már találkoztam is vele (kiderült, hogy egyszer látott amikor 2 hetes voltam). Arra sem tudják fogni, hogy valami rossz ember vagy hátrányos helyzetű vagy hasonló, mert nagyon kedves ember és gazdag. Itt is van egy bazinagy háza és Japánban is O.O Már voltam mind a 2 házában...elég fura, hogy ő az apám. Nem is annyira hasonlítok rá...csak a szemem meg az orrom kicsit japános.

Nem tudok rájönni, hogy miért titkolták előlem, felesége sincs meg senkije. Nincs vele semmi baj szerintem. Már el is vitt egy csomó helyre. Szerintem már azt is akarja, hogy költözzek hozzá. De én addig nem szeretnék mozdulni innen ameddig a nagymamám meg nem hal.


Volt már valaki hasonló helyzetben? Szerintetek miért titkolták?

14/L


2010. júl. 15. 14:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát, megmondom őszintén fogalmam sincs miért nem mondták meg. Nagymamádat kérdezd meg talán, hogy miért nem mondták el, vagy édesapádat kérdezd meg, hogy mi történt, ha nagymamád nem mondja el neked.
2010. júl. 15. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

japán az apád?


Amúgy meg az még furcsább, hogy apád nem is keresett több, mint egy évtizeden át...

2010. júl. 15. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Bocsi az OFFért

Voltál Japánba?

2010. júl. 15. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
előfordulhat,hogy valami rossz élmény fűződik hozzá,megbántotta vagy ilyesmi.vagy esetleg féltett tőle.
2010. júl. 15. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

hát ez elég furcsa helyzet.

szerintem is kérdezd meg az apukádat meg a nagyidat.

arra nem gondoltál,hogy nem jöttek jól ki egymással és már a születésedkor elváltak egymástól.. vagy nem tudom.. számtalan oka lehet,hogy miért nem mondták meg.

de lehet,hogy egyszerűen csak anyukád sem tudott róla semmit és így nem akart neked semmi olyat mondani ami esetleg nem igaz.

2010. júl. 15. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

"Miért nem mondtátok el? Mert" Még most is nehezen beszélnek róla. De ha találkozok vele legközelebb akkor megkérdezem tőle is...hátha többet megtudok.

Igen, japán. És nem tudom, hogy ő miért nem keresett. Pedig ezek szerint tudta, hogy vagyok.

És voltam Japánban.

2010. júl. 15. 15:07
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem DNS tesztet kellene csináltatni és akkor biztos lehetsz, hogy Ő az édesapád, a körülményekkel meg MÁR NE IS FOGLALKOZZÁL.
2010. júl. 15. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Már biztos, hogy ő az apám. Az meg nem érdekel, hogy mennyi pénze van :) akkor is az apám lenne ha hajléktalan lenne.
2010. júl. 16. 20:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!