Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Mindjárt...

Mit csináljak? Mindjárt felrobbanok az idegtől!

Figyelt kérdés

El volt tervezve szombatra a strand párom családjával,és lebeszéltem öcsémmel is hogy elvisszük,hadd szórakozzon kicsit(12éves).

Most hívott párom,hogy ideges mert az apja(aki speciel a főnöke) elfogadta a felső-vezetői utasítást,miszerint szombaton rendes műszak van.

Mindjárt szétrobbanok!

Egy családi program helyett a melot választották, pedig csont nélkül le lehetne mondani,főleg hogy mert nem fizet annyival többet,hogy beáldozzuk ez egyetlen szabad hétvégét.(ezt mondta is párom,nem lenne kötelező,de akkor apjával komoly konfliktus állna fenn) Gyakorlatilag estig meloznak minden nap semmi összegért+a vállalkozás ahol szintén együtt dolgoznak.

Állandóan dolgozik.és eredménye semmi.

Szüleiek minden hónapban odaadunk egy rakat pénzt,hogy visszaadjuk az apróságokat amivel kisegítettek.de még hűtőnk sincs.így soha nem is lesz.főzni sem tudok

Úgy volt végre szabad a hétvége,be is terveztünk egy kis lazulást és erre tessék!

szétvet az ideg mindjárt.


2010. júl. 15. 11:58
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
83%

Most nem azért de ezen hisztizni!!!Hány éves vagy te??? 3 ????Egy kisgyerek hisztizik ezen.A mai világban az ember örül ha van munkája.Nem fog ellent mondani a főnökének.

Amúgy meg ha annyira strandra akarsz menni van busz meg vonat.Kocsi nélkül is lehet létezni.Ja és ha nem tudod hol a strand van szád és meg lehet kérdezni.

2010. júl. 15. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 A kérdező kommentje:

NEM A STRAND ZAVAR!!!

engem az zavar,hogy nem tudunk soha egy egész napot de még egy órát se lassan együtt eltölteni!milyen kapcsolat ez?

Hova vezet ez?

Miért az apja dirigál és osztja be az idejét?

És nem csak munkábaN!

szidja már párom is mint a bokrot,nem érti,de arra gyanakszunk,hogy velem van a baja.

már nem tudom mit gondoljak.

bocs hogy "hülye" kérdést tettem fel,sziasztok!

2010. júl. 15. 12:37
 23/30 anonim ***** válasza:
100%

"Miért az apja dirigál és osztja be az idejét? "

Mert a főnöke. Ha akar, akkor felmond, és keres másik állást, de nem hülye, hiszen nem egyszerű egy másikat találni.

De most akkor dolgozol, vagy sem? Mert ha nem, akkor ne nagyon szólalj meg...

2010. júl. 15. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen megértem az apját.

Hisztériázol,hogy miért dolgozik,de te nem dolgozol.De persze kocsi a valagad alá kellene.Mit gondolsz miből van a kocsi,az üzemanyag,a biztosítás,súlyadó?

2010. júl. 15. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 A kérdező kommentje:

8általánosom van

nincs lehetőségem továbbtanulni,mert nincs pénzem.

nincs munkám mert nincs végzettségem.

itthon végzek kis munkákat,adatrögzítek,mikor van mit.


ezzel lezártam a topicot.

2010. júl. 15. 13:04
 26/30 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy én vagyok a hülye, de az előbb azt írtad, hogy Neked mint diák 600 ft a beugró, most meg, hogy 8 általánosod van??? Egyébként egy középfokú végzettség nem pénz kérdése.
2010. júl. 15. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 A kérdező kommentje:
mivel most járok középisklába a befejezett iskolát számítják. de ott kell hagynom nemsokára.
2010. júl. 15. 13:40
 28/30 anonim ***** válasza:
78%

8 általános, hát értem már az alacsony intelligenciádat ami lerí belőled, meg a gyerekességet.

szánalom...

2010. júl. 15. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
78%
ahha, szal még érettségiig sem jutottá lel, szal gyerek vagy. hát megértem akkor, hogy gyerekesen viselkedsz. azt nmtom ,h párod hány éves. ha idős érett férfi, akkor nem tudom, hogy miért kezd egy kislánnyal.
2010. júl. 15. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
78%

Hány éves lehetsz? Mert 8 általánosod van, ami szerint 14 éves vagy maximum, vagy pedig nem tanultál tovább, aminek semmi értelme, elvégre a középiskola ingyenes, még a tankönyv is, ha rászorult vagy. Viszont a barátod dolgozik, vagy diákmunka keretében, vagy feketén, de nyilván van már 18. A topikot nem lehet lezárni sem.

Furcsa dolgok derülnek ki annyiból, hogy nem tudtok elmenni szombaton a strandra...

2010. júl. 15. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!