Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti sem sajnáljátok, akiknek...

Ti sem sajnáljátok, akiknek nincs semmilyük?

Figyelt kérdés
Itt most azokra gondolok, akik nem dolgoznak, mellette 2-3 gyerekük van, otthon henyélnek, sorozatot néznek, stb. A tv-ben rengeteg ilyet látni, közben sírnak, hogy elmennének legalább egyszer a Balatonhoz a gyerekekkel, meg milyen jó lenne ha autójuk lenne. Emellett nem tettek semmit azért hogy barmilyük legyen. Ezek az emberek miért ilyenek?
2019. szept. 22. 12:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%
Akik nem tesznek semmit azért,hogy jobb legyen,azokat nem tudom sajnálni.
2019. szept. 22. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
87%
Miért sajnáljam ezeket az embereket?
2019. szept. 22. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
89%
Nem sajnálom őket.
2019. szept. 22. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Savlekotő ***** válasza:
72%
Miért sajnáljam a megélhetési szaporodókat, akiket igazából mi tartunk el évek óta,akik dolgozunk?
2019. szept. 22. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
87%
Nem sajnálom őket, inkább lenézem.
2019. szept. 22. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
78%
Nem sajnálom. De nem is nézem le őket.
2019. szept. 22. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
81%
Nem sajnálom. Én is voltam munkanélküli, voltam hosszan tartó letargikus állapotban, de mindig elfoglaltam magamat vagy tanultam vagy részt vettem valamilyen társadalmilag hasznos tevékenységben. Annyi eszem viszont volt, hogy nem szültem gyereket. Hogy miért ilyenek? Szerintem talán azért, mert ezt a mintát látták az elődeiktől is, azzal a különbséggel, hogy azok nem sorozatot néztek, hanem templomba jártak. A lényeg viszont ugyanaz volt: beszédtéma (korábban pletykaszerzés).
2019. szept. 22. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
96%

Vannak gyerekeik pl.

Nekem meg nincs, de tudok menni a Balcsira. Nem tom, melyik a jobb.

2019. szept. 22. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

A gyerekeiket sajnálom, mert ők nem tehetnek a helyzetről. Ezért a gyerekeim kinőtt ruháit, vagy nem használt dolgait mindig ilyen családnak adom. Legalább legyen meleg kabátja, vagy egy plüssmacija szegénynek.

Pénzt nem adok, azt nem tudom mire költenék, meg abból nekem sincs sok.

2019. szept. 22. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
3%
3gyerekkel már mindent fizet az állam, eltart az Orbán. Akinek 2 gyereke van és sír , megvetem mert meg egyet kene csinálni már csak és ingyen van minden
2019. szept. 22. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!