Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Ti nem sajnáljátok bútorra a...

Ti nem sajnáljátok bútorra a pénzt?

Figyelt kérdés

Be kéne rendezni a lakásomat, de olyan árak vannak, a leggagyibb bútorok is horror összegekbe kerülnek, hogy inkább úgy vagyok vele hagyom a fenébe az egészet, veszek valamit használtan vagy ingyen elhozhatót :D



1 gagyi kanapé is 200k.



2019. júl. 16. 14:29
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

Én költözéskor a Vsterán és a Jófogáson szereztem be olcsón

bútorokat.

2019. júl. 16. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Az kimaradt, hogy többségük újszerű volt.
2019. júl. 16. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Így van, nézz valami használtat!
2019. júl. 16. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

Nézz használtat és levan a gond. Csak figyelj főleg a kárpitos bútorokra mert egy ágyi poloskás történetet biztosan nem akarsz összeszedni.


Én annak idején mindenből beszereztem az alapot és szépen lassan cserélgetem olyan újra ami tetszik. Ki lehet fogni nagyon jó akciókat.

2019. júl. 16. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
81%

200k a leggyagyibb kanappé?


háát szerintem te valami luxus butor bolt árait nézted:)

2019. júl. 16. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
91%

Ne is mondd,ugyenebbe vagyok..és mocskosul sajnálom rá a pénzt.Most L alakú konyhabútort szerettem volna venni,de amikor megláttam hogy egy szar gagyi is 200-nál kezdődik majdnem elsírtam magam..végül is az lett hogy találtam a közelben egy nagyon olcsón dolgozó bútorasztalost,vannak neki legyártva 2m-es modern stílusú konyhabútorai 75000-től,így mondtan neki hogy 2-ből csináljon nekem egy L alakút,mosogatótálcával,lábakkal mindennel együtt a 220x200-as konyhabútor lesz 150 ropi,ezt már elviselem vhogy..

Egyébként a ház felújítása során szinte mindent a jófogásról és a marketplace-ről vettem,új,be nem épített műanyagablakokat,fürdőszobabútort,bőr ülőgarnitúrát,még a laminált parkettát is,építkezésből kimaradt..😃 stb,stb..és csak 1-2 dolog használt közöttük azok is újszerűek,így jobb mint féláron jutottam hozzá mindenhez.Mindenki azt mondta hogy több millió lesz festeni,burkolni,berendezni,igazából most tartok 1.1-nél és már csak a konyhabútor híja van..Tehát ajánlom a hirdetőoldalakat.

2019. júl. 16. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
22%

Nem igazán értem a kérdést.

A legócskább lakás is több 10 millió Ft manapság.

Ehhez képest aprópénz a minimális bútorzat.


Avagy pl. vásárolsz egy autót, de gumikat már nem veszel rá, mert drága??!

2019. júl. 16. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
81%

#7

Az nem jutott eszedbe, hogy esetleg pont a lakásvásárlás miatt fogyott ki a pénzből?

... ahogy annak idején mi is.

2019. júl. 16. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
29%

Nem basszus!

Ha valaki meg tud venni pl. egy ócska panelt 30-40 millióért, nehogy már ne teljen pont a bútorra is.

Persze azon nem csodálkozom, hogy erre-arra nem telik, mert nálunk eleve mindenki túlnyújtózik mint ameddig érne a takarója.


Pl. ha nem 40 millióért vette volna, hanem csak 29 millióért akkor bútorra is maradt volna.


Azt jobban meg tudnám érteni ha az ingatlanközvetítőre, vagy az átírásra sajnálta volna a pénz valaki.

2019. júl. 16. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
22%

* 40 helyett 39 ért, vagy

30 helyett 29-ért

2019. júl. 16. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!