Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki mellett kéne állnom?

Ki mellett kéne állnom?

Figyelt kérdés

Az egyik barátnőmnek az exbarátjának az apukája meghalt. A rendőrök idegenkezűségre utaló nyomot találtak.

Kiderült h lehet h egy másik barátnőmék unokatesója volt a tettes. Az a barátnőm nem tud semmit biztosra. csak azt tudja h előzetesben van az unokatesója,és h elég nagy szégyent hozott rájuk.Ők fél cigányok.

Mindkét barátnőm szeretem,de az aki érintett az első akit irtam,azt mondta h ha kiderül h az másik barátnőm unokatesója volt akkor olyanokat fog iwiwre meg mindenhova irni barátnőmnek h pl. mocskos cigány gyilkos család.

Hiába mondom h neki ehez semmi köze,nem ő mondta neki h tegye meg. nem tudom meg győzni h ez hatalmas bunkóság a részéről!


2010. júl. 15. 10:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Mond meg neki hogy ha kiírja azt amit mondtál őt is meg fogják ölni a cigók mert az a közösség nem gyengén gázos....sztem ne ártsd bele magad mert a végén ha te nem vagy cigány téged is megtalálnak és........
2010. júl. 15. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nehéz,de iagazd van.A barátnőd nem tehet róla hogy milyen az unokatesója.

Ja és ha a barátnődnek már EXpasijának az apja halt meg akkor még jobban megérteném ha a pasi csinálni valamit.A barátnőd biztos a fiú mellett akar állni,de ne így.Beszálj vele,hogy ez így nem helyes.

2010. júl. 15. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Most a barátnőd EXpasijának az apját ölték meg? Szerintem beszélj vele,ez nem helyes.
2010. júl. 15. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ja és nem ő fog jól kijönni,elhiheted mert IWIW tele van olyanokkal akik megverhetik.
2010. júl. 15. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen,én is mondtam neki h ez nem jó ötlet,de nem hallgat rám! próbáltam felhívna figyelmét h ha ir is vmit mások is fogják látni,és még vadidegenek is beleárthatják magukat. meg különben is ahol lakunk ott tényleg eléf sok cigány van,és több a balhésabb mint a normális(Budapesten lakunk,alegizésebb kerületben :S )
2010. júl. 15. 11:48
 6/7 anonim ***** válasza:
Na akkor sürgősen álitsd le!! Ha jót akarsz neki meg ő is magának...
2010. júl. 15. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
az nagyon gáz sztem inkább hagyja a francba mert ha beleártjátok magatokat komoly baj is lehet belőle....főleg a 8 kerben....mert sztem az a legizésebb ker:P:S
2010. júl. 15. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!