Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudjam túltenni magam?

Hogyan tudjam túltenni magam?

Figyelt kérdés

Apám iszik, bántalmazza anyámat, engem, családi terror, van ha nem ő akkor anyám csinálja terrorozálást.én meg teljesen ki vagyok készülve.Hogyan tudnám rendbe tartani magam emellett, és hogyan tudnám rendbehoznia lelkivilágom.18 éves lány

Beszélni nem lehet velük, már próbáltam, mindhiába.Az utolsó mondata apámnak hozzám ma reggel az volt hogy: Fogd be a szád mert ha nem szétverem a pofádat.


2008. nov. 16. 09:40
 1/4 anonim ***** válasza:
54%

Uhhhhh... :(((

Először is sajnálom. 18 évesen nem tudnál elköltözni albérletbe? vagy esetleg pasid nincsen...hogy oda?

2008. nov. 16. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ne menekülj egy kapcsolatba az otthoni helyzet miatt.Próbáld megerősíteni a lelked,és igyekezz minél előbb a saját lábadra állni.Tölts otthon minél kevesebb időt,ha tanulsz inkább menj koleszba,ha dolgozol akkor próbálj meg olyan munkát keresni amihez van munkásszálló,még az sem gond ha az ország másik végében van!!!
2008. nov. 16. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
Igazuk van az elottem szólóknak. Próbálj meg minnél kevesebb idot otthon tolteni,de ne menekulj fejetlenul kapcsolatba.Abból a mondatodból,h hogyan hozzad rendbe a lelkivilágod látszik,h igenis értelmes lány vagy és bár sebzett a lelked még nincs tonkretéve. Próbálj meg olyan elfoglatságot találni ami lekoti az idodet és egyben oromet okoz neked. Legfontosabb,h valami módon minimalizáld az egyutt toltott idot a szuleiddel,mivel igy kevesebb konfliktus lesz és ebbol a depresszív helyzetbol konnyebben ki tudsz lábalni. sok sikert kívánok neked hozzá.
2008. nov. 16. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

velem ez volt vilag eletemben, de anyam amikor 18 eves lettem kirugott otthonrol, vagyis en mentem el.. hosszu evek kellettek, mig lelkileg rendbejottem.

mondjuk nalunk durvabb volt, be kellett zarkozni a szobaba, hogy apam ne verjen meg minket meg ugy kellett kiszokni meg ilyenek.. csak ugy tudod, hogy elkoltozol, pl messzi egyetem, kolesz, es ezen csak hosszu evek fognak segiteni.. csak ugy nem fog elmulni :(

sajnalom

2008. nov. 16. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!