Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lesmároltam a feleségem...

Lesmároltam a feleségem barátnőjét. Ő sértődik meg?

Figyelt kérdés

A feleségem pár hónapja lefeküdt egy másik pasival amit én megbocsátottam...de mindig azzal gyanusítgat engem h megcsalom. pedig nem. Tegnap este nálunk volt vagy 3 barátnője és akkor is izélt h biztos megcsaltam azért nem voltam otthon (a haveromhoz mentem) és felidegesített ln meg lesmároltam az egyik barátnőjét. Most gondolom ki van akadva és megsértődött. Szerintem ennek vége lesz. De miért állította h én megcsaltam szerintetek?

28/F


2010. júl. 14. 19:47
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon gyerekes mindkettotok viselkedese es ez mar nem hazassag. Koztetek sosem lesz mar igazi bizalom. Hany evesek vagyok? Mert kb. a 16 evesek viselkednek igy.
2010. júl. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
76%

"A feleségem pár hónapja lefeküdt egy másik pasival amit én megbocsátottam... "


Jó nagy marha lehetsz....

2010. júl. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
ribanc
2010. júl. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
jó nekem mindegy..am nemtom miért vagyunk még együtt...de ennek tuti h vége. Amúgy nem tudom mit szóltak hozzá mert utána arrébb toltam a csajt és elmentem.
2010. júl. 14. 23:04
 15/16 anonim ***** válasza:

Mert megcsaltad.

Kvittek vagytok. Én a helyedben elkezdenék csomagolni.

2010. júl. 14. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Kittek?

Ez hol kvittség?

Na ne már.

2010. júl. 15. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!