Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti hogyan védekeztek az utcai...

Ti hogyan védekeztek az utcai zaj ellen?

Figyelt kérdés
Lehet rendőrt hívni ha egy részeg csapat megy el az ablak előtt? Éjjel sokszor (főleg hétvégén) egy-egy részeg csapat megy el az ablak alatt, ez még tűrhető, de akik ki ülnek a padokra és órákig isznak, cigizgrtnek, zajonganak az felháborító. Melyik rendvedrlmi szerv hívható ki akik tesznek is valamit?
2019. aug. 21. 19:59
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
9%
Füldugó, ilyen egyszerű és akkor nem kell senkit sem feljelentgetni.
2019. aug. 21. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
87%

Első: persze, ne jelentgessük a tahókat, aki nem vágja hogy éjfélkor nem orditunk az utcan... Ja de!

Rendőrséget ki kell hivni ahányszor ott vannak.

2019. aug. 21. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
68%
#2 a kérdés az volt, hogy hogyan védekezünk a zaj ellen, leírtam, hogy ÉN füldugóval. Én is zajos területen lakom, sok a részeg ember, pont ezért használok füldugót. Egyszerűbb, mint többszörösen feljelentgetni másokat, de sejtettem hogy nem leszek népszerű, ugyanis én lesz*rom az ilyen kisstílű dolgokat, amíg van rá más, sokkal egyszerűbb megoldásom is. Jó magyar szokás, mindenért fel kell jelenteni, hát akkor csináljad kérdező, biztos az a tuti.
2019. aug. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Én az ablakot szoktam bezárni, de nálunk van légkondi.
2019. aug. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Hármas, mi nyugalmat akarunk, de ha kell jelentgetünk.
2019. aug. 21. 20:28
 6/16 anonim ***** válasza:
87%

Ha csak olykor-olykor történik, füldugó be oszt kész.

Ha rendszeres, akkor ideje kezedbe venne a dolgokat. A feljelentgetés nem sokat ér, amint meglátják a rendőrautót, egyből elhallgatnak, aztán öt perc múlva ott folytatják, ahol abbahagyták. Ingajáratban nem fognak kijárkálni a zsernyákok.

A legegyszerűbb, ha kimész, és közlöd velük, hogy odébb egy utcával. Ha pampognak, lezavarsz nekik pár átszállót. Miután összeszedték a fogaikat, menni fognak maguktól.

2019. aug. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
nyugodtan jelentsd rendőrségnek, polgárőröknek
2019. aug. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Én a te (kérdező) érdekedet szemelőtt tartva tanácsoltam a füldugót, ugyanis fel lehet jelenteni másokat akár többször is ez igaz, de a te szempontodból ugyanott vagy. Na hol? Ott, hogy nem tudsz nyugodtan aludni. Előttem szóló meg leírta a lényeget, ha ki is hívod a rendőröket, akkor kimennek 1x nagyon max 2x, de nem fognak egész éjszaka a te lakásodhoz járkálni.
2019. aug. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
79%
Mi óvszerrel védekezünk az ágyban, a zaj miatt a fülünkbe dugunk egyet-egyet
2019. aug. 21. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Pedig én láttam, hogy többször kijöttek. Megyeszékhely, panel rengeteg közepe, tavaly nyáron, az utcán lefulladt egy erősen illuminált állapotú kisebbségi fiatalokat szállító tragacs. Bejöttek a házakhoz, üvöltöztek, a lakók hívták a rendőrséget. Igazoltatás után visszaküldték őket a tragacsukhoz, sőt felszólították őket, hogy ha nem indul a kocsi, busszal menjenek haza, és minél hamarabb. Autómentőt is hívtak nekik, aki itthagyta őket, mert fizetni nem tudtak. Ezután kiugráltak az arra járó autók elé, hogy megállítsák őket, vigyék el őket a buszállomásra. A rendőrautók felváltva 3 percenként mentek végig az utcában, olyankor persze szép csendben várakoztak a kocsijuk mellett. Végül két fiatal gyalogos lánynak pont arra vitt az útja, körbefogták őket, cigit követeltek, meg egyéb ajánlatok is elhangzottak. Egy percen belül 3 rendőrautó fékezett mellettük. A lányoknak igazán még megijedni sem volt ideje.

Ezek után nem tudom mit mondtak nekik a rendőrök (túl halkan beszéltek), de mindannyian eltűntek az utcából, és nem is jöttek vissza, csak két nap múlva délután a kocsijukért. Szóval nem 1x jöttek ki a rendőrök, nem 2x, volt az 11x is, és szemmel tartották őket, amíg el nem tűntek végleg.

2019. aug. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!