Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni ilyen helyzetben?

Mit lehet tenni ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

A legjobb barátnőmmel már 4 éve nagyon jó barátok vagyunk, igaz, volt egy nagobb nézet eltérés, ami huzamosabb ideig elválasztott minket, de elsimítottuk az ügyet. Ennek úgy 2 éve, megint egymásra találtunk. Először minden szép és jó volt, én meg tettem mindent érte, ő mindent értem, meghallgattuk egymást, segítettünk a bajban, vígasztaltuk egymást szomorkodás esetén. Csak hogy bejött a képbe egy másik csaj. Amolyan tipikus elkényeztetett újgazdag csemete, aki megszokta, hogy mindent megkap anélkül, hogy mozdítaná a kisujját, vagy ha mégsem, hát ki hisztizi magának. Sosem voltunk nagyon jóban, de most kezd betelni a pohár. Mindent megtesz, hogy keresztbe tehessem nekem. Jópofizik a barátnőmmel, teljesen meghülyíti, másnap kibeszéli a háta mögött, és aztán a képembe vigyorog, hogy "jajj milyen jó, hogy ilyen nagy LB-ék lettünk", az ő szavaival élve. Persze a kis elkényeztetettnek is megvan a "legjobb barátnője", aki mindent, tényleg mindent megtesz a kis p.csáért, és mit kap érte szegény? Semmit! Vagy csak szidást, minden kis apróság miatt. Ha lemond egy találkozót, vagy nemet mond a meghívásra egy családi program miatt (mint pl. egy külföldi 3 napos kirándulás, ami már hónapok óta megvan tervezve!), akkor megharagszik rá az a kis álszent, a nyakába zúdít minden sértő jelzőt, a megértés legkisebb jele nélkül. Ha meg mégis elmegy, és ott vagyunk mind a 4-en (mert egy baráti körbe tartozunk), le se tojja szegényt. Engem se az én barátnőm.

Bocsi, hogy hosszú lett, tudom, én se vagyok jobb, hogy így lehordtam azt a lányt, de tényleg nem bírom már. Nekem ez nagyon rosszul esik. :( Mit tudok tenni?


2010. júl. 11. 23:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer vedd fel a telefonodra hogy mit mond a barátnőd háta mögött az a csaj. Utána megmutathatod a barátnődnek hogy mit is gondol róla valójában az az elkényeztetett kiscsaj.
2010. júl. 12. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
86%
Én ugyanígy jártam hatodikban. Már óvoda óta barátnők voltunk 3 lánnyal, jóban rosszban, tényleg jó barátságnak tűnt, jött a kis újgazdag, fűt fát mondott a barátnőimre a hátuk mögött csak én elmondtam nekik. ' hónap alatt úgy ellenem fordította őket hogy most 11-es vagyok de még mindig csak köszönünk egymásnak holott még 3 éven át osztálytársak voltunk gimiben. Persze a csaj túl hülye volt ahhoz hogy gimis lehessen átkerült egy középsuliba ahová sajnos nekem most járni kell és osztálytársak lettünk. Csak mostmár tartja a pofáját előttem néha nyalizik is, mert már nem tűröm ha valaki keresztbe tesz nekem. De nem is baj hogy elválasztott engem azoktól a pi*áktól, mert így legalább a magam ura vagyok nem kell állandóan ezeket a nyafogós csajokat hallgatnom. Egyet tudok mondani. Ha ellened tudja fordítani a barátnőd akkor nem is igazi barátnő az olyan. Márpedig egy hamis barátnál a magány is jobb. A pénz marad az úr mindig.Sajnos.
2010. júl. 12. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha ilyen hülyék, nem érdemes küzdeni értük.
2010. júl. 12. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Annyit tehetsz, hogy őszintén elbeszélgetsz a barátnőddel, de elfogadod, ha most másképp dönt. Ne menj bele a hp. utcájába. Ha tényleg szereted a barátnőd, el tudod engedni, és vissza is tudod később fogadni.
2010. júl. 12. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is ugyan ilyen helyzetben voltam, habár az én esetemben nem egy újgazdag csaj volt. De én azt tettem, hogy nem foglalkoztam tovább a barátnőmmel. Kinek kell egy ilyen barátnő? Neked ő már nem a legjobb barátnőd, mert egy legjobb barátnő nem tesz ilyet. Pár hónap múlva rájött a csaj, hogy mekkora hülye volt, de most egyedül van. A kiscsaj elvette a pasiját, és mivel engem is elveszített már senkije nincs. Azóta van egy csodás másik barátnőm, akitől jobbat sosem kívánhatnék
2010. júl. 12. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!