Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Keressem meg az apámat? Jó...

Keressem meg az apámat? Jó döntés lenne?

Figyelt kérdés

Szóval az a helyzet,hogy amikor megszülettem hallani sem akart rólam.Aztán amikor 11 éves voltam felkeresett meg is lett beszélve 3 találkozó de nem jött el.....

Aztán kb 13 éves koromban ismét keresgetni kezdett..

Állítólag a sulimban is ott járt meg az akkori nevelőapummal beszélt...ki is hangosította nekem a telefont amikor beszéltek

(ekkoriban anyum külföldön dolgozott) és igazából nem tünt olyan rémes alaknak...arról beszéltek,hogy apum családja nagyon várja,hogy megismerhessen és hogy az egész család vár.... meg ilyenek

néha így belém jön az érzés,hogy jó lenne megismerni de amilyen hirtelen belém jön a lelkesedés olyan hamar el is megy...mert amikor belegondolok abba,hogy a megbeszélt talákozóra sem ment el arra gondolok,hogy tényleg nem lehet valami megbízható ember.

Aztán amikor 16 évesen csináltam myvip-et az apum "állítólagos fia" ...ha jól emlékszem

írt nekem meg hogy a huga vagyok ....stb

de úgy csináltam mintha azt sem tudnám,hogy miről ír és kitöröltem az oldalamat

mert anyum azt mondta hogy inkább örüljek,hogy nem ismerem mert csak felborítaná az életemet mert apum állítólag eléggé egy bajt kereső személy...

Tudom a nevét is.....szerintetek megéri felkeresnem őt vagy inkább hagyjam ezt az egészet?

Nagyon tanácstalan vagyok...anyuval már beszéltem erről de sokszor ideges ha ezt szóba hozom mert apum sok kellemetlen emléket hagyott benne ...úgy hogy vele nem akarok erről beszélni a barátaim meg jobb nem bonyolódnak ebbe bele...

Ti mit javasoltok?


Most leszek 18 éves (ha ez fontos)


2010. ápr. 9. 22:16
1 2
 11/19 anonim válasza:
Én a helyedbe meg keresném és beszélnék vele. Mert ha úgy vesszük veszteni semmit sem fogsz. Legalább találkozhattál vele. Tudsz, már róla véleményt alkotni. Lehet hogy anyukádnak és apukádnak nem volt valami túl jó a kapcsolata, de azért a tiétek még lehet jó. Lehet szerintem még az is hogy apukád fél felkeresni mert azért neki is furcsa lehet hogy találkozik a lányával akiről szinte semmit nem tud, és lehet h az eddigi találkozóitoktól megijedt hogy mi lesz ha nem is ilyennek képzelted.
2010. ápr. 10. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
80%
En szerintem ha eddig nem volt szugseged az edesapadra ak eztan sem fogod szugseget erezni,persze nem biztos...neked kell eldonteni h mit akarsz foleg ha mar 18 v...
2010. ápr. 12. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
59%

Nem, ne keresd!!!



Sosem a gyerek keresi a szülőt!!


Ha fontos lennél neki igazából, akkor már rég kapcsolatba lépett volna veled!!


Az hogy akkor keresett nem a személyednek szólt, valamilyen érdekből keresett, ki tudja miért, de nincs is jelentősége!!



Hidd el, nem számítasz neki.



Ha számítanál már rég kapcsolatban lennétek!!!

2010. ápr. 12. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

tegnapelőtt 22:28



Süket duma ez, ha valakinek van egy gyereke és meg si van beszélve a találkozó akkor elmegy rá ha valóban törődika gyerekével..



Itt 3 találkozó is meg volt beszélve, egyikre sem ment el pediga lehetőséget megadták neki!

Plusz évek múlva sem kereste fel a gyerekét...


Az ilyen nem szülő, az ilyen egy idegen, semmi több..

2010. ápr. 12. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

HA MEG OLVASNAD; en is ilyen helyzetben voltam apammal. felkerestem ; de tapasztalatbol banom nagyon.

pl; elkezdte mindenfelenek mondani ANYAM-aki keservesen de felnevelt.mert mosta magat hogy igy meg ugy nembirtam meg nem engettek anyudek meg.....

18-evesen lattam meg soha többet nem is akarom (most 37 vagyok) vannak sajat gyerekeim akikert barmikor a szemem vagy szivem adom...

2010. ápr. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

22:19


Köszönöm a te válaszod számít a legjobban mert te voltál ilyen helyzetben...ha belegondolok tényleg nem éri meg felkavarni az állóvizet...


És a többieknek is köszönöm!

2010. ápr. 13. 14:53
 17/19 anonim ***** válasza:
"A válasz megírásának időpontja: 2010-04-10 00:46"-os vagyok. Régi kérdés, de azért kíváncsi lennék, hogy döntöttél? Megkerested? (:
2011. júl. 13. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Nem nem kerestem meg....azóta keresett facebook-on de vissza sem írtam neki....
2011. aug. 3. 18:46
 19/19 Szasza3007 válasza:

Szia elég régi kérdés volt de én mondok neked valamit...figyelj ne keresd meg apád...ha ilyen volt veled ilyen is lesz...saját bőrömön tudom...2 évesen itt hagyott minket apám le se szarta anyád hozzám kb egy évbe egyszer haza jött ennyi....most 12 éves vagyok 3 éve nem keresett nem köszöntött karácsonykor....de nyilván a te döntésed hiszen bennem is felmerült hogy tudni szeretném milyen stb...

De amikor arra gondolok hogy mennyi rossz éjszakát okozott nekünk hogy elment itthagyott minket mikor én 2 voltam....soha nem fogom neki megbocsátani

2019. máj. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!