Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Mit tehetnék, hogy édesanyám...

Mit tehetnék, hogy édesanyám ne verjen meg?

Figyelt kérdés
sokszor volt olyan , hogz több alkoholt fógyasztótt a kelleténél és nagyon megvert annyira ,hogy beteget kellet jelentsek az iskolába mert nem tudtam felkelni az ágybol és még nem is sajnálta.....:(
2010. márc. 22. 14:17
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Egyet tehetsz, küzdesz! Nem anyukád ellen, hanem az ellen, ami téged is és őt is tönkreteszi: az alkohol ellen. Mindenképpen anyukádnak kell rádöbbenie arra, hogy ezzel tönkretesz benneteket. Ezt csak erős ráhatásra fogja megérteni, vagyis ha te cselekszel. A suliban beszélj az illetékessel vagy az osztályfőnököddel. Nem fognak elvenni azonnal anyukádtól, neki is adnak választási lehetőséget és reméljük, hogy erősebbek az anyai ösztönei, mint az alkohol utáni vágya. Ez a helyzet arra is jó, hogy rájön, már nem tehet meg veled bármit következmény nélkül.

Kérj segítséget mindenképpen! Mindkettőtöknek szüksége van rá, légy te a felnőtt most!

2010. márc. 22. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Van 1 tanár, akivel bizalommal lehetsz? szólj neki erről, segíteni fog.

Azért nem mersz szólni, mert szégyelled és azt gondolod, téged fognak lenézni ezért.

Ez nem a te hibád. Tudom én is így voltam, csak nálunk nem volt alkohol.

Szólj! a gyerekek ennek ellenére szeretik a szüleiket és ragaszkodnának hozzájuk.

De ez a helyzet nincs így rendjén. Egész életedre rányomja a bélyegét és további kapcsolataid sem lesznek rendben.

Kérj segítséget.

2010. márc. 22. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Tanártól kérj segítséget. Ha nem segít, vagy nem hisz neked, akkor egy másik tanártól, addig, míg egy nem segít.

Vagy menj be személyesen a gyámhivatalba.

2010. márc. 22. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem egy este amikor berúg hívj oda egy szervkereskedőt, vetesd ki az egyik veséjét és az ebből befolyt pénzből meg költözz el:-)
2010. márc. 22. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
utolso komentalonak koszonom a humorat:)) hat igen.....csak itt arol van szo hogy minden gyerek szereti az edesanyjat es valahogy nem tudok haragudni ra hiaba fenyeget vannak jo pillanatok igaz hogy keves de akkoris megis csak az edesanyam..:-| es ez ellen semmit ....es uj iskolam van valahogy kelemetlenek erzem es nem ismerem annyira tanarokat talan idovel elvalik.
2010. márc. 22. 18:23
 16/18 anonim ***** válasza:
60%
Ez nem humor volt, kiveteted a veséjét, hidd el, átértékeli a dolgokat és nem szól be többet.
2010. márc. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
SÜRGŐSEN SZÓLJ VALAKINEK!!!!!!EZ NEM JÁTÉK! ENGEM APÁM VERT MIKOR PIÁS VOLT,16 ÉVES VAGYOK ÉS INKÁBB ELKÖLTÖZTEM!! HUZZ ONNAN MINÉL HAMARABB MERT TÖNKREMÉSZ!!!!!!!!
2010. márc. 23. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Te most akarod, hogy segítsenek, vagy nem? Mert mindenre van válaszod, hogy miért nem kérsz segítséget. Ha nem fogadod meg a jó tanácsot, élj tovább a borzalmas anyáddal és hagyd, hogy tönkretegyen.
2010. márc. 26. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!