Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Édesanyám nem enged semmit,...

Édesanyám nem enged semmit, mit tehetnék ellene?

Figyelt kérdés

18 éves lány vagyok.

Édesanyám nagyon maradi fajta, fiúknál a kézfogás, csók nála a megengedett, nem engedi az ottalvást, szinte semmit nem enged.

Bulizni is úgy havonta egyszer ha elmehetek, akkor is 2-re haza kell érnem. Este 9 nél tovább nem maradhatok, és mindenért leszúr, ha valami nem tetszik neki.

Gondolkodtam már összepakolok aztán elmegyek, csak félek tőle, és esélyem sem lenne egyedül eltartani magam. :S

Valakinek valami ötlete??? Mindennek örülnék, csak nem annak, hogy fogadjam el.

Köszönöm


2011. jún. 23. 19:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem, ne fogadd el, próbálj meg beszélni vele, de ne hisztizve kiabálva, hanem higgadtan, ész érvekkel. Hallgasd meg őt is, hogy miért nem akar engedni, és akkor már tudsz ellenérveket felhozni.-továbbra is higgadtan Mutasd be neki a barátot, akinél aludni akarsz, lehet eleinte inkább a barátnőidnél kéne aludni, azt szerintem először jobban engedik. Bizonyítsd be, hogy megbízhat benned. Segíts neki otthon. Az elköltözés az általad is írt okból sem jó. De itt a nyár, esetleg keress valami nyári munkát, azzal is mutatva,hogy bizony már nem vagy olyan kislány! Sok sikert!
2011. jún. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 TOMAtm ***** válasza:
azt nem vágom h miért akarod megbeszélni vele.vagy miért kéred az engedélyét. max egy : Elmentem!majd jövök! és ennyi.nagykorú vagy.
2011. jún. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

En egy kicsit lazadnek. Nem durvan mindent egyszerre, hanem finoman fokozatosan.

"Anya, este elmegyek x-szel valahova! 11 korul jovok!"

"Mit nem gondolsz, 9-re itthon legy!"

"11 korul jovok anya, szia!" kimegy, ajto becsuk.

Valahogy igy kepzelem:)

Mindig higgadtan, de nem engedve az igazadbol. Eloszor csak egy baratnovel, egyeb programok, kicsit kitolt idovel, aztan ha hozzaszokott, johet a pasinal ottalvas.

Gondolom megverni, kidobni nem fohg otthonrol!

Ha latja, hogy hatarozott vagy, nem felsz tole es kitartasz, szerintem bele fog torodni.

2011. jún. 23. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
18 évesen már csak annyit kell mondanod, hogy mentem, hello. Még azt se, hogy mikor jössz, vagy hova mész. Ha a barátodat nem engedi az ő házában aludni, azt megteheti. Ha az ő szüleinek ez rendben van, vagy külön lakik, akkor te mehetsz hozzá, már nincs beleszólása.
2011. jún. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!