Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Melyik országba születtetek...

Melyik országba születtetek volna szívesen?

Figyelt kérdés
Én Csehországba vagy Szlovákiába a származásom miatt és nagyon tetszenek a szláv (cseh, szlovák) lányokat. Nem szeretek itt élni magyarországon. Szerintem le is fogok lépni rövid időn belül. :)
2014. aug. 25. 10:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Kanada. A világ leggyönyörűbb országa a hegyekkel, tavakkal, zöld mindenhol... Kevés ember, jó lehetőségek, nyugis, rendes ország.

De innen sajnos a világ vége :) Nem költöznék, de nem bántam volna, ha oda születek.

2014. aug. 25. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Finnország. Nagyon szép hely, kellemes klímával. Nem utolsó sorban a gyengéim a szőke csajok :D
2014. aug. 25. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
72%
Kövezzetek meg, de én újra Magyarországot választottam volna <3 :)
2014. aug. 25. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
ez most komolyan mondom én Hawaii-on születtem volan szívesen:D kicsi,gyönyörű tengerpart,napsütéses idő.Ha nem oda akkor Kalifornia államba :D vagy valamelyik USA államba de legszívesebben persze Hawaiinak vagy Klaiforniának örültem volna a legjobban :D
2014. aug. 25. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Cook-szigetek :D
2014. aug. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
Görögország
2014. aug. 25. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Én igazából nem bánom, hogy magyarnak születtem:) Nem is tervezek lelépni innen sehova. Viszont ha már választani kéne, akkor Svédország, mert ott jó a megélhetés és gazdag ország.
2014. aug. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

pfff: Benes-országok - jó bocsánat nem te tehetsz róla!


Mondjuk: "Magyarországra jó születni, de élni nem lehet itt." - Teller Ede (Omnicolor), amivel teljesen egyet tudok érteni.


Ha másik országba születtem volna, az másik kontinensen lenne/van és csak közel a egyenlítőhöz lévő ország lenne csak, ha én választanék.

2014. aug. 26. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Magyarország :)
2014. aug. 26. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Snowboard válasza:
Holdra
2014. aug. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!