Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Anyámnal párommal es öcsémnel...

Anyámnal párommal es öcsémnel lakok az 1 eves kisfiammal. Az normalis ha ki akar dobni a házból anyam mert epp 2 szer 3 szór nem takarítóm ki az egész lakast. De itt mindenki kupit csinal. Mit mondhatnek neki?

Figyelt kérdés
2014. aug. 2. 12:09
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Párod miért nem segít neki is illene ha már befogadták. Mennyivel száltok bele a közös költségbe, lehet anyukád az kevesli mert 3 ember pluszba azért nem p fillér plusz költség neki.
2014. aug. 2. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
senki nem segit latom neha szokott ahogy ideje van nagyon szépen tudd takarításba segiteni,de ez is baj hogy másnapra megint ugyanaz a kupi van anyám hazajön szetdobal mindent.mindenki ugy jahh maga után mindent ,a kutyáját sem kepes levinni,vesz neki heti egy konzervet.ha mi nem vagyunk akkor a kutyája is ehenhalna .szoval ilyenek vannak hat borzalom sajnalom hogy anyu ölébe eddig jol megvoltunk mióta öcsém hazakoltozott azota vagyunk igy rosszban mintha terhek lennénk pedig amibe tudunk segítettunk mindig. akkor beszel szepen ha kell valami.
2014. aug. 2. 13:30
 13/22 A kérdező kommentje:
latom helyet parom at akartam irni
2014. aug. 2. 13:31
 14/22 anonim ***** válasza:
Tehát ti adtok a közösbe. És a tesó??
2014. aug. 2. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%

Anyád befogadott téged, a barátodat meg a gyerekedet.


Jogosan várja el, hogy ezért valami ellenszolgáltatást is kapjon - azaz hogy tartsd rendben a lakást.

Ha kiszámolod, hogy mennyit kellene lakbérként fizetni bárhol máshol, akkor még így mindig sokkal jobban jössz ki.


Két lehetöséged van: vagy maradtok és takarítasz úgy, ahogy elvárják, vagy elköltöztök albérletbe és ott akkor és annyit takarítasz, ahogy neked tetszik.

2014. aug. 2. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Nézd, én 2gyerekkel vagyok itthon, nagy kertes ház, közben zajlanak még a munkálatok, mert most épül a garázs, kert.

Napi 2x porszívózok, felmosok, naponta mosok, 2naponta vasalok, a fürdőszobákat 2naponta kitakarítom, vízkőtelenítem. Ablakot most havonta kell pucolni, mert sóder, homok,stb visszaszáll. Pihenés képpen kimegyek a kertbe és kihúzgálom a gazokat.

Nem csak magunkra, de a munkásokra is főzök, ami után ugye van nem kevés mosatlan. Mellesleg nekem is vesebetegségem van, néha a könnyem kifolyik, de rosszabbul érzem magam egy koszos lakásban. Javaslom, hogy igyál sok citromfű teát, az nagyon hasznos és próbálj meg addig kitakarítani, amíg alszik a baba. Egy 1 éves már simán eljátszik a földön, amíg te letörölsz.

2014. aug. 2. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 acelsziv ***** válasza:
55%

tehát 19 évesen a nagy semmire anyád nyakára pottyantottál egy gyereket és még a párodat is odacitáltad a lakásába. Faja.

Költözzetek el és meg van oldva a probléma. Ha olyan érett vagy hogy gyereket szülj akkor fenn is kell tudnod tartani egy lakást.

2014. aug. 2. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
0%

Az öccse 19..

de nem mintha az normális lenne, hogy visszaköltözik az anyjához egy 19 éves felnőtt ember, az öccs, és nem csinál semmit, még csak egy poharat se mos el maga után. Annyi empátia van abban is, mint egy poháralátétben..

2014. aug. 2. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
az öcsém 19 eves nem en es nem anyamra szültem.mi. en nekem a gyerekem lehet akármilyen en nem dobnam ki a lakásból.mi amennyit tudunk segítünk neki de ez nem ugy megy hogy öcsém egy forintott nem add. az evek ota segítünk ebben az evben volt az hogy nem nagyon tudtam segiteni 3 napig es dobna ki az utcára leszarja hogy hova mennek amikor a lakas 25% a mienk.
2014. aug. 2. 15:25
 20/22 A kérdező kommentje:
itt mindenkinek ossze kell fogni az az igazság.
2014. aug. 2. 15:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!