Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » A dédpapám testvérének az...

A dédpapám testvérének az unokája nekem kim? És az ő felesége meg gyereke?

Figyelt kérdés
2009. dec. 1. 16:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Neked olyan rokonod, aminek nincs külön neve. Az ő gyereke viszont harmadfokú unokatestvéred (lesz). Akit kérdezel, ő az Apukád/Anyukád (attól függően kinek az ágán kérdezed) a másod unokatestvére. A felesége nem rokon, nincs is neve.
2009. dec. 1. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Dédpapád testvérének az unokája= apukádnak/anyukádnak a másod unokatestvére, a gyereke pedig a te harmad unokatestvéred.
2009. dec. 1. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ezt mondtam én is :)
2009. dec. 1. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A dédszülő unokája a szülőnek unokatestvére (nem másod, hiszen közös a nagyszülő), az ő gyereke pedig másodunokatestvér (nem harmad).
2015. jan. 20. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
#4: Bocsánat, elnéztem a kérdést, hülyeséget írtam. (Törlési lehetőséget nem találok.) Szóval tényleg másod- és harmadunokatestvér.
2015. jan. 31. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!