Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Szerencsétlen rokont miért...

Szerencsétlen rokont miért ide temették?

Figyelt kérdés
6 éve temették el egyik rokonom, egyedülálló idős (78 éves) asszony volt, sose ment férjhez. Akkor még éltek a testvérei akik eltemettették a faluban (már ők sem élnek). Én csak most szereztem róla tudomást hogy meghalt, külföldön éltem, nem tartottuk a kapcsolatot egyikkel sem, de ezt a nénit nagyon szerettem. Már nem él rokon a faluban, a helybeli pap mutatta meg, hol van a sírja. Nos a temető legsarkában van a sírjele, ahova 70-80 éve temettek utoljára, nyakig ér a bozót meg a gaz. A sírja jele van meg csupán, már az sem olvasható rendesen, se egy koszorú rajta, még műanyag sem, de a sírján is térdig ér a gaz. A többi rokon mind "rendes" helyen van, gondozott síron, a néhai szülők közelében. Vajon őt miért száműzték a temetősarokba?
2013. dec. 11. 17:50
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
Talán azért, mert így senkinek nem kell átverekednie magát a gazon, ha a szerette sírjához megy. Tudták, hogy az övét senki nem fogja gondozni, és lám, igazuk lett.
2013. dec. 11. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!