Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Mit csináljak, ha anyám nem...

Mit csináljak, ha anyám nem enged nyári táborba?

Figyelt kérdés
Egy nagyon szuper tábor, nem is ott alvós, nincs is messze, felügyelet alatt vagyunk. Szuper dolgokat csinálnánk. Egy osztálytársam mesélt róla, illetve a szervezők rám is gondoltak,hogy ott lehetnék. Már tavaly is megtartották, de tavaly sem engedett. Van ott egy srác, aki nagyon tetszik, és csak itt tudnánk találkozni, ő nem tud erről. Még azt mondja, idézem: "Az a tábor egy fertő." Mit tegyek, hogy mégis mehessek anélkül, hogy vele összevesznék?

2013. máj. 13. 16:13
1 2 3 4
 31/35 A kérdező kommentje:
Hát nem nagy programokra kell gondolni... Fürdés, kalandpark, kézműves foglalkozás, meg séta. :D
2013. máj. 16. 17:45
 32/35 anonim ***** válasza:

Ha abba a táborba nem enged el, és máshova igen, annak megvan az oka.

Édesanyád dönt feletted jelenleg, te annyit tehetsz, hogy elfogadod a döntését, és más tábort keresel.

Pont.

2013. máj. 17. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 A kérdező kommentje:
De ha én egyszer én oda és csak oda akarok menni, akkor nekem nem kell más tábor vadidegenekkel, mikor amott a barátaimmal lennék, és azzal, akibe bele vagyok zúgva. Minek egy vadidegen hely, tele ismeretlennel? -.-" :(
2013. máj. 17. 09:39
 34/35 anonim ***** válasza:

Megértelek.

De édesanyád bizonyára okkal döntött amellett, hogy abba a táborba nem enged el. El kell fogadnod, találkozhatsz a barátaiddal máshol és máskor, nem?

2013. máj. 17. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim válasza:
Nagyon nem ertem mindenki teged szid ezert mindenki olyan gulye aki azt mondja az anyadnak igaza van egy egy napos taborba nem enged erdekes ra adasul felugyelet alat nincsis mesze tudod mit majd legkozeleb amikor mindenkibalszk menyel othonrol majd kesb meny visz senki nem tudja meg engem mindig engedtek taborba
2014. jan. 16. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!