Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Mit csináljak, ha anyám nem...

Mit csináljak, ha anyám nem enged nyári táborba?

Figyelt kérdés
Egy nagyon szuper tábor, nem is ott alvós, nincs is messze, felügyelet alatt vagyunk. Szuper dolgokat csinálnánk. Egy osztálytársam mesélt róla, illetve a szervezők rám is gondoltak,hogy ott lehetnék. Már tavaly is megtartották, de tavaly sem engedett. Van ott egy srác, aki nagyon tetszik, és csak itt tudnánk találkozni, ő nem tud erről. Még azt mondja, idézem: "Az a tábor egy fertő." Mit tegyek, hogy mégis mehessek anélkül, hogy vele összevesznék?

2013. máj. 13. 16:13
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
68%

Nem tudom miért van itt mindenki kiakadva komolyan mondom!

14 évesen simán elmehet táborozni,pláne ha nem is ott alvós.

Még szerencse hogy én nem élek ilyen szigorban!

Én is 14 vagyok,voltam több naposon is,ottalvóson is,most osztálykirándulásra is 2 napra megyünk,és nem fogok összefeküdni senkivel,sem drogozni nem fogok,mert tudom a veszélyeit,és nem vagyok olyan fajta.

Bíznak bennem anyuék,és tudják hogy idő előtt nem csinálnék ilyet!

Kérdező!Apukádnak beleszólása sincs,vagy ő is ellenzi?

2013. máj. 13. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
94%

Én nem szólok semmit, mert általános iskola 1. osztályától a nyaraimat OTTALVÓS táborokban töltöttem, vegyes korosztállyal :D Mégsem ott vesztettem el a szüzességem (ez 16 évesen volt, azzal a barátommal 4 évig jártunk, a következő partnerem a férjem lett), nem volt "fertő" pedig nem vagyok idős, csak a 20-as éveim elején...

Szerintem próbálj meg érvelni, de ne hisztivel, hanem hogy megfelelő felügyelet mellett, ilyen és ilyen programokkal stb. Ilyen szinten búra alatt tartani valakit szerintem nem túl jó...

2013. máj. 13. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
74%
10 Ha egy anya azt mondja nem, ne úszítsd a másik szülő felé, mert akkor is nem lesz a válasz.
2013. máj. 13. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
88%

4/11-es: több osztálykiránduláson és táborban voltam, ahol nálunk sokkal idősebbek is voltak. Nem feküdtem össze senkivel, és az ismerőseimről sem tudok, hogy ilyesmit tettek volna.


Azt pedig nem mondjátok, hogy nektek sose tetszett egyik pasi vagy csaj sem, amikor osztálykiránduláson vagy táborban voltatok. (7. és 8. osztályra gondolok)


Kérdező, szerintem próbáld meg kideríteni,van e más oka annak, hogy nem enged azon kívül, hogy "az a tábor egy fertő." :)


15/L

2013. máj. 13. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
89%

16:34-es válaszolóknak igazuk van.

Nekem az a véleményem, hogy rossz dolog, ha valakit ilyen mértékű szigorban tartanak. Ez nem is szigor, hanem ostobaság az anya részéről. Nem engedi a gyermekét szórakozni, kikapcsolódni, élni. Belemagyaráz minden hülyeséget, ami szinte kizárt, hogy megtörténjen.

2013. máj. 13. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
95%

Hát jó, én 8-9 éves koromtól jártam másfél hetes táborokba egyedül, az iskolával, és tessék, a mai napig szűz vagyok, életemben nem cigiztem, nem drogoztam, nem alkoholizáltam.

Nekem is volt ott olyan fiú, aki tetszett, maximum ölelgettük egymást, és le volt tudva a dolog. Mennyire katasztrofális a mai szülők világképe....


17/L

2013. máj. 13. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
100%
Én már 4 évesen táborozni jártam.Nem értem anyudat hogy nem enged el. Engem vittek és hoztak haza is a szüleim a táborból. BAlatonon volt. Nagyon jó emlék volt.. Szerintem inkább örülniük kéne hogy nem egész nap otthon gubbasztasz,hanem mégis felügyelet alatt vagy... Párom huga ilyen táborban lesz ifi felügyelő.(17 éves) Én 27N
2013. máj. 13. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
13%
600 millió lázitó szöveget 600 millió regről irkálhatsz, ha a gyerek anyjának van esze, akkor nem a válasz.
2013. máj. 13. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 A kérdező kommentje:

Először is: Apám elhagyott.

Másodszor: Így kérdeztem meg anyut: Figyi anyu, tudod, ebben az évben is lesz tábor. Csak most nem 10 napos, hanem öt, és hamarabb hazaérünk. Csak délelőtti lesz. Most is ott lesznek a csajok. Szeretnék menni. Mehetek?

Talán ez hiszti, vagy ingerült?

2013. máj. 13. 17:51
 20/35 anonim ***** válasza:
Inkább kicsit gyerekes :) Érvelj a programokkal, és csak utána a barátnőkkel! És remélem a "figyi"-t nem így mondtad, beszélj vele kicsit érettebben!
2013. máj. 13. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!