Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Mit csináljak, ha anyám nem...

Mit csináljak, ha anyám nem enged nyári táborba?

Figyelt kérdés
Egy nagyon szuper tábor, nem is ott alvós, nincs is messze, felügyelet alatt vagyunk. Szuper dolgokat csinálnánk. Egy osztálytársam mesélt róla, illetve a szervezők rám is gondoltak,hogy ott lehetnék. Már tavaly is megtartották, de tavaly sem engedett. Van ott egy srác, aki nagyon tetszik, és csak itt tudnánk találkozni, ő nem tud erről. Még azt mondja, idézem: "Az a tábor egy fertő." Mit tegyek, hogy mégis mehessek anélkül, hogy vele összevesznék?

2013. máj. 13. 16:13
1 2 3 4
 21/35 A kérdező kommentje:
Mindegy,már úgy sem merem neki mondani, mert ő azt mondta, hogy ha tovább mondom neki, (és érveltem a programokkal), akkor egész nyáron nem szól hozzám. Úgyhogy már nem merem neki mondani, csak valahogy azt szeretném, hogy úgy érezze, mégis jó lenne, ha engedne.
2013. máj. 13. 18:41
 22/35 anonim ***** válasza:
98%

Lehet, hogy úgy van vele, sajnálja rá a pénzt.


Akik szerint igaza van, azok hülyék, már elnézést.


5-6 évesen már nem ottalvós fazekas táborban voltam, egész nap agyagoztunk, meg ilyenek. Aztán voltam sport táborban is, fociztunk, teniszeztünk meg ilyenek.


Ahelyett, hogy örülne neki, hogy a gyereke nem a Hegyalja fesztiválra akar menni, mert a 14-15 évesek már odakívánkoznak...


Egy táborban normális felügyelet alatt vannak a gyerekek és normális programok vannak nekik kitalálva, nem csak otthon senyvednek a tv vagy gép előtt, esetleg az utcán rohangálnak össze-vissza.


Épeszű szülő, akinek van rá pénze inkább ide adja be a gyerekét nyárra, főleg, ha menni akar, mint tengjen-lengjen..


Vannak lovas táborok, színjátszó táborok, rajzoló táborok, nyelvi táborok... aki szerint ez rosszabb a gyereknek, mint a semmittevés az egy idióta.

2013. máj. 15. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
36%
Ha nem enged el táborba, menj el máshova, ahova elenged. 14 évesen még ő dönt afelől, hogy merre és hova enged el. Egyébként lehet, hogy az anyukád tud valamit arról a táborról, ami nagyon nem nyerte el a tetszését.
2013. máj. 15. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
100%
Én is 6 éves korom óta töltöttem a nyaraimat többhetes koedukált táborokban, különböző korosztályokkal, és korábban senkit se ismertünk onnan... és életem legjobb nyarai voltak azok. Sőt, a mi időnkben ez számított NORMÁLISNAK hogy a gyerek nyáron igenis megy táborba, akár valamiylen téma köré csoportosuló, akár sima kikapcsolódós fajta. Mert a szülők nem értek rá nyáron vigyázni a gyerekre, a nagyi se tudott mindig elvállalni, ezért lettek ezek kitalálva. Idióta az a szülő vagy vallási fanatikus, aki nem engedi el a 14 éves gyerekét... jesszus -_-"
2013. máj. 15. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
100%
Kifejezetten ABBA a táborba nem akar elengedni, vagy máshova sem?
2013. máj. 15. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
76%
Nem lehet, hogy nincs pénze rá? Iszonyat drágák manapság ezek a táborok még akkor is, ha nem alszol ott. A 8 éves húgomék tábora 18000Ft (3napos!!!!)
2013. máj. 15. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 A kérdező kommentje:
Ingyenes a tábor. :D :D
2013. máj. 15. 16:53
 28/35 anonim ***** válasza:
100%
Szóval kifejezetten ABBA a táborba nem enged el, vagy máshova sem?
2013. máj. 15. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 A kérdező kommentje:
Kifejezetten abba, mert lett volna egy háromnapos, OTTALVÓS kirándulás Erdélybe, és oda elengedett volna, de elmaradt.
2013. máj. 16. 14:43
 30/35 anonim ***** válasza:
Figyelj, nekem kicsit gyanús, hogy ingyenes a tábor...Eddig úgy voltam vele, hogy el kéne engednie anyukádnak, de hogy ingyenes, és egész nap felügyelet, meg programok, az úgy már más...Semmi nincs ingyen. Még az iskolai nyári felügyelet-táborok sem, mert ebédet ott is kell fizetni.
2013. máj. 16. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!