Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Ha a vezetéknevem -vics...

Ha a vezetéknevem -vics végződésű, akkor a nevem orosz vagy ukrán?

Figyelt kérdés
Hallottam más ilyet is.Ukrán és orosz ember esetében is.
2013. ápr. 20. 23:45
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:

TKA28!


Azt javaslom, kicsit lapozgasd a töri könyvet, mert oltárian nagy hiányosságaid vannak. Mielőtt megint megkapnám, hogy én ennek most néztem utána... nem, ezeket már az általános iskolában is tanítják.

Az OMM mióta volt fasiszta? Mikortól lehet fasiszta, tekintélyelvű politikai ideológiáról és berendezkedésről beszélni? Nem az olasz királyság utolsó nény 10 évére volt ez jellemző először? Tudtommal ez a monarchia után volt, szóval miről is beszélünk?

2013. ápr. 27. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
nény* = néhány akart lenni.
2013. ápr. 27. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 TKA28 ***** válasza:
Nekem ott mar fasiszta h a nemetekkel voltak akkor...kul meg mar elotte kossuth idejeben uldoztek a szlavokat...mert h a magyar igy a magyar ugy..
2013. ápr. 27. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 Kini :)) ***** válasza:
Valószínűbb, hogy délszláv :)
2013. júl. 24. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
Kini, miért valószínűbb? Bizonyára tisztában vagy vele, úgyhogy szívesen olvasnék egy magyarázatot!
2013. júl. 25. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!