Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Hogyan találhatnám meg?

Hogyan találhatnám meg?

Figyelt kérdés
Van egy mamám, aki kint él külföldön. Régen még beszéltünk. Meg vannak az akkori adatai is. De mi van ha már változott? Szeretném fel venni a kapcsolatot. Van e valami módja, hogy rákereshetek az adataira? Vagy utána tudakozhatnék?? Az sokat jelentene :,(

2012. nov. 15. 15:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Milyen adatai? Maximum a lakcíme változhatott, meg a telefonszáma. Ha nemrég változott, és levelet küldesz neki, esetleg azt az új lakó továbbíthatja, vagy értesíti. Szüleid sem tudnak róla már semmit? Én megpróbálnám a régi elérhetőségein keresni elsőnek.
2012. nov. 15. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Értem, de gondolom a telefonszám is. Canadában él. Pontosan megvan a neve, lakcíme, telefonszáma, város utca stb. Csak idős.. gondlom az olcsóbb vagy ingyenes elérhetőségek tárházát nem vehetem igénybe :( nem baj. De köszi a kommentet. :)
2012. nov. 16. 14:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!