Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » SOS! Hogyan találhatnám meg?

SOS! Hogyan találhatnám meg?

Figyelt kérdés
Édesanyám meghalt,konkrét kérése nem volt,de emlitésre került,hogy szeretné ha a nagyapjára temetnénk. A bökkenő csak az,hogy nem a vérszerinti nagyapja volt,és csak egyetlen örököse van,akit nem ismerünk. Nagyjából a korát és a leánykori vezetéknevét tudjuk,de ezen kivül semmit sem tudunk rola.
2011. ápr. 14. 20:18
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
az kimaradt,hogy azért keressük,hogy temetkezhetünk e a sírra.
2011. ápr. 14. 20:21
 2/13 anonim ***** válasza:
80%
Iwiw, facebook, ügyvéd, magánnyomozó?
2011. ápr. 14. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
65%
Küldd el e-mailben a nagyapa és a keresett rokon ismert adatait, kicsit keresgélek a neten, hátha. Elég lehetetlen dolgokat találtam már meg így.
2011. ápr. 14. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

én sem találtam sajnos eddig semmit. leírom itt..

Árvai Sándor 1926.06.26.án született a születési helyét nem tudom és 1978.10.07-én halt meg.. a keresett rokonrol semmit nem tudunk,azon kivül ,hogy Árvai lehet a lánykori vezetékneve, de gondolom nyilván azóta férjhez ment.. sajnos azt sem tudom,hogy pesti-e de körülbelül 60 év körüli lehet...

2011. ápr. 14. 20:30
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Lehet hülye ötlet, de a néhai nagyapa sírján üzenetet hagyni? Hátha látogatja valaki és ő több infóval tud szolgálni. Elérhetőségek a fecnin és kérés, hogy keressen meg.

Ha van friss virág, akkor valaki biztosan gondozza, aki a rokonságról is többet tudhat.

2011. ápr. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
72%

[link]


Három oldal csak, az "Árvai AkárkiNÉ" nevűeket kihagyva eléggé szűkíthető. Érdemes lenne egy sablonlevelet küldeni nekik az adatokkal és hogy esetleg róluk van-e szó, ha nem, akkor elnézést a zavarásért.

2011. ápr. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
igen erre én is gondoltam, csak gondoltam ,hátha van egyszerűbb mód amivel le lehetne szűkíteni a kört, de sajnos az Árvai elég gyakori név,úgyhogy nemigen jutok semmire..:S azért köszönöm,ha van egyéb ötlet akkor várom még
2011. ápr. 14. 20:36
 8/13 anonim ***** válasza:
72%
A linket nézd meg, mert ha nem számolom az Árvai XXXné nevűeket, talán 15-20 személy marad. Az már nem egy vészes mennyiség, egy sablonlevelet át lehetne dobni mindegyiknek, hátha találat lesz. Szerintem levélírással együtt max fél óra munka.
2011. ápr. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
a temető gondnoktól, vagy ami ott van iroda, nem tudod megkérdezni?
2011. ápr. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy hülyeséget írok, de levéltár?Akik a családfát kutatják azok is odamennek...
2011. ápr. 14. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!