Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Hogy találhatnám meg külföldön...

Hogy találhatnám meg külföldön élő rokonomat?

Figyelt kérdés
Mamám testvére még anno Angliába emigrált ottani címét tudta leveleztek is sokáig. Az okokat nem tudom, de később onnan is költöznie kellett, annyit tudunk h Ausztráliába mentek címet nem, itt megszakadt a kapcsolat köztük..Nem tudom mennyire lehetséges őt megtalálni, de szeretnék mamámnak örömet okozni főleg most, hogy már teljesen egyedül van szóval bármilyen ötletet várok, hogy mégis hogyan fogjak neki a keresésnek. Válaszokat köszönöm előre is!
2012. nov. 15. 14:44
 1/10 anonim ***** válasza:
Próbáld meg a Vöröskeresztnél, ők talán tudnak segíteni.
2012. nov. 15. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Esetleg az angliai cimére irni, hogy tudják-e, hová költözött. Sokszor adnak meg cimet az emberek, hogy a postát utánuk lehessen küldeni.

NEm irtad, mennyi ideje költözött Auszrtáliába, mert nem mindegy.

2012. nov. 15. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Facebookon már kerested, vagy kerestetted név és lakhely alapján, hátha valaki ismeri.
2012. nov. 15. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Már legalább 30 éve Ausztráliában él.. Facebook eszembe jutott ő persze biztos nincs fent hiszen azért a mamám korosztálya nem foglalkozik ilyenekkel, de gondoltam gyerekei fent lehetnek mert van neki 2. De a Szabó elég gyakori név azért és gyerekei keresztnevét nem tudom csak az övét. És amennyire néztem még Ausztráliában is rengeteg Szabó van fb alapján.
2012. nov. 15. 15:44
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mennyi idös a "mamád korosztálya" de ismerek 70 év fölöttieket is, akik igencsak kiismerik magukat a neten.
2012. nov. 15. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
60 fölött.. de azért rákerestem viszont nemtaláltam semmit.
2012. nov. 15. 16:20
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha nö, akkor esetleg a lánykori nevével is kerestheted.
2012. nov. 15. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Leánykori névvel se találtam semmit facebookon..
2012. nov. 15. 20:42
 9/10 anonim ***** válasza:
Esetleg add be csak úgy a google-ba, sokszor úgy meg lehet találni a telefonszámot, lakcimet.
2012. nov. 15. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
www.google.com.au
2012. dec. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!