Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Miért vagyok ilyen ingerlékeny...

Miért vagyok ilyen ingerlékeny feltudnám most rúgni azt is akit a legjobban szeretek?

Figyelt kérdés

2012. okt. 28. 13:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Szerintem az idő miatt.Legalábbis nálam ez van,de a környezetemben is.Nem vagyok egy idegbeteg típus,de ma valahogy mindenen fel tudom pörgetni az agyam. :-(
2012. okt. 28. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
mert éhes vagy
2012. okt. 28. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
azért mert most tettek ki meztelenül egy lakatlan szigeten. Nem gondolod hogy kicsit kevés a körülmény az ötleteléshez?
2012. okt. 28. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Jártatok már úgy hogy idegen helyre költoztetek és egy barátnőtok sem volt akivel ki tudtatok volna bármit is beszélni, egész nap itthon minden nap ugyanazt csinálni senkihez nem tudtok elmenni mert nincs kihez és csak pasitokra és anyukajára és testvérére szamithatok,? Se munka , se suli semmi csak egy saját kisgyermek akivel heti szinten jatszotérre járok.
2012. okt. 28. 14:20
 5/14 anonim ***** válasza:
menekülj a könyvek világába
2012. okt. 28. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Nekem még csak gyerekem sincs... Párom reggel 8-kor megy dolgozni, este 8 körül ér csak haza... Munkát nem találok, nincs itt a közelemben senki. Komolyan, könnyebb lenne, ha legalább lenne gyerekem.

DE mégsem vagyok ingerlékeny, vagy legalábbis csak annyira, mint mindig, semmi különös.

2012. okt. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Igen, jártam így, de nekem anyós se volt a közelben, se játszótér.

És? Túl lehet élni.

Ismerkedj a játszótéren, a boltban, menj könyvtárba.

2012. okt. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Front van.

Én elkezdtem az Upológus játékot, beléptem egy klánba, aztán szép lassan barátságok alakultak ki. Mivel "kötelező" napi szinten kis időt ráfordítani, tuti, hogy akad egy-két ember, akihez szólhatok. Mindenféle emberek vannak, diáktól kezdve nagymamáig, így egy szimpla esős napon is össze tudok velük jönni, skype-on dumálunk, ott lehet mesélni, dühöngeni, kiereszteni a gőzt.

2012. okt. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
49%
Életképtelen emberek mindennapi problémája.
2012. okt. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Mennék én csak itt a többsége mind külföldien beszél és nem értem mit mondanak, nem mintha sorba állnának azért hogy beszélgethessenek velem. Itt mindenki sajátmagával van elfoglava és tapasztalataim szerinnt már a tekintet is sokat elárul szinte a tekintetükel elküldenek a fenébe, a gyerekemnek pedig szüksége lenne a társaságra. és nekem is.
2012. okt. 28. 14:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!