Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Szerintetek szépek ezek a...

Szerintetek szépek ezek a nevek? Adnátok a lányaitoknak? Melyik tetszik jobban?

Figyelt kérdés
Borbála, Boglárka

2012. szept. 22. 15:02
1 2 3 4 5
 31/44 A kérdező kommentje:

"akinek negatív véleménye van valamiről,vagy olyan ami nem tetszik neked,azt le kell pontozni? kcsg"


Én nem pontoztam LE senkit sem!Mindenkinek zöld kezet adtam!Kivéve neked! ;)

2012. szept. 22. 20:18
 32/44 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettő tetszik, Borbálát adnám is.
2012. szept. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim ***** válasza:
100%
Hú de le lettem pontozva a Balaton Boglárka miatt?! A lepontozást ott vigye a csuda, de a humorérzék , hol maradt?.:)) Egyébként valaki szépen megfogalmazta, hogy a vezeték névtől is nagyon függ, hogy milyen nevet is adjunk gyermekünknek.Erre utaltam kissé humoros formában , hogy a Balaton Boglárkának nem túl jó csengése lenne. Tehát szerintem a névválasztásnál fontos, hogy mi a vezeték név.Hogyan is cseng együtt a kettő.
2012. szept. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim ***** válasza:
100%
mindenkit lepontozott valamelyik humorzsák..:D
2012. szept. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim ***** válasza:
100%

kedves 34-es!

Köszönöm az elismerést!

Én is lelettem pontozva, de én ezt a pontozást nem is értem..Mi a fenének töröm magam, segitő szándékkal, ha sz..nak a véleményemre..? :(

Ha valaki "szórakozásból" lepontozza a jó válaszokat, az kapja be. a lóét, mert nem vagyok irigy.

Jó éjszakát! 28.voltam.

2012. szept. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:
83%
Borcsa nem tetszik, Bori, Borika, Borbála(=Barbara) igen
2012. szept. 23. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim ***** válasza:
52%

Borbála nem tetszik, az én fülemnek túl régies, öreges. Borcsa az a mamáék tehene volt meg az uraság szolgálója szokott lenni a regényekben (ha történetesen nem Marcsa vagy Julcsa).


Boglárka tetszik, de nem adnám, mert felénk rengeteg van belőle és mindet Boginak becézik.

2012. szept. 23. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim ***** válasza:
100%
Kifejezetten egyik sem tetszik,de a Borbála valamivel jobban.
2012. szept. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a Borbála jobban tetszik, a Boglárka nekem nem tetszik a -ka végződés miatt.

Nekem kedvenc neveim Bíbor és a Sára. Bíbort is lehet Borinak becézni ami nekem nagyon tetszik.

2012. szept. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 anonim válasza:
67%

Borbála nem tetszik nekem annyira...

De a Boglárka szép. Nekem van sok másik ötletem, így ÉN nem adnám a gyereknek, de ha az apja akarná, elfogadnám. :)

2012. szept. 24. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!