Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Szerintetek szépek ezek a...

Szerintetek szépek ezek a nevek? Adnátok a lányaitoknak? Melyik tetszik jobban?

Figyelt kérdés
Borbála, Boglárka

2012. szept. 22. 15:02
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:
75%
Kedvenc lánynevem az Anna és a Petra.Borbála nem igazán tetszik,Boglárka igen,főleg Bogiként.
2012. szept. 22. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 anonim ***** válasza:
50%

Borbála nem tetszik,de a Bogi szép:))

kedvencem?huhh talán Edina és Dóri:)

2012. szept. 22. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 anonim ***** válasza:
43%
Nekem a Boglárka jobban tetszik, de Balaton vezetéknévhez nem adnám.:D Milyen "ciki "lenne Balaton Boglárka.:D Amúgy a rengeteg lány név közül nem tudom, hogy pont ezt a nevet adnám e a lányomnak.Mindenesetre nem abba a név csoportba tartozik amit semmiképpen nem adnék.
2012. szept. 22. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 anonim ***** válasza:
69%

Ötödik vagyok

Nekem a kedvenc neveim : Eliza és Ella.

2012. szept. 22. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 anonim ***** válasza:
44%
Nekem az Edina név tetszik.
2012. szept. 22. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 anonim válasza:
92%
Nekem a Borbála tetszik, mert a Boglárka egy virág is lehetne, és én nem nevezném el a gyerekemet egy fűcsomóról. Van egy ikerpár ismerősöm, ők Júlia és Borbála, de mindenki csak Julcsinak és Borcsinak hívja őket. :) Szerintem a Borcsi az cuki.
2012. szept. 22. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 anonim ***** válasza:
36%

A Borbala nem igazan tetszik. Nem is adnam a lanyomnak. Viszont a Boglarkan lehet, hogy elgondolkodnek. Ha ezt valasztanam biztosan Bogicanak beceznem.

Az en kedvencen a Doroti. Bar az emberek nagy reszenek nem tetszik.

2012. szept. 22. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 anonim válasza:
57%
Előző vagyok, az én kedvenc nevem amúgy a Jázmin és a Bianka.
2012. szept. 22. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 anonim ***** válasza:
58%

Nekem egyáltalán nem tetszenek ezek a nevek. A Borbála nekem úgy hangzik, mint egy 80 éves nénike neve, nem tudom miért. Egyáltalán nem tudnám elképzelni egy aranyos kislány neveként.

A Boglárka meg egyenesen idegesít, ha kimondom.

2012. szept. 22. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 anonim ***** válasza:
67%

Nekem nem tetszenek, a Borbáláról ráncos öreg nénik jutnak eszembe. Kimondani is nehéz egy gyereknek. A Boglárka meg szerintem hangzásra borzalmas és nem csípem a virágneveket.

Én valami egyedi nevet választanék a gyerekeimnek. Annyi szép ritka név van. [link]

2012. szept. 22. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!