Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Miért ilyen velem az anyám?

Miért ilyen velem az anyám?

Figyelt kérdés

Tesómmal mindig is jobban bánt,

most pl. oldalra akartam növeszteni a frufrum elkezdett velem ordítani,hogy nem,nekem nem áll jól stb...(de már 8 évesen is megkértem,akkor is ezt mondta)most vágta le a hajamat szemöldök fölöttire

aztán gondoltam rákérdezek,hogy majd 16 évesen befestethetem e kicsit világosabbra a hajam(most szőkés barna),de erre is hasonló reakciót mutatott,és azt mondta,majd 18 évesen(szerintem akkor sem engedné).

Bele se merek gondolni,mit csinálna velem ha összeszednék egy pasit...

Bezzeg a tesómmal:

neki most nyáron oldalra lett növesztve a frufruja

már nyár közepén hajfestéket nézett neki


Miért csinálja ezt?Már nem olyan divat az elöl frufru, zavar,hogy egy 30 fős osztályból(mindenki lány) csak nekem van elöl frufrum,és nem is tetszik.


Amikor normálisan meg akarom vele beszélni,szintén ordít.

Mit csináljak?


2012. aug. 27. 20:59
 1/1 doryka1234 ***** válasza:
Próbáltad már ezt neki is ugyanígy elmondani őszintén ahogyan ide leírtad? Ezt kellene tenned.
2012. aug. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!