Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Mit lehet kezdeni "mártír...

Mit lehet kezdeni "mártír típus" férjjel? Példák lent.

Figyelt kérdés

Az én drágám nagyon negatív típus,velem ellentétben. Imádja játszani a szenvedő felet.


Pl. (fürdetjük a babát)

ő: Kellene locsolgatni az arcát, mint a babaúszáson

én: nem szeretném, mert a fürdés olyan jó közös program, nem szeretném elrontani, így is olyan keveset vagy itthon (hozzábújok)

ő: (felcsattan): Kati, nem tudok mit csinálni! nem érted? muszáj dolgoznom, miért piszkálsz még ezzel is?


Amikor felhozza a vásárolt szatyrokat, szándékosan erősen liheg, hogy sajnáljam. Bármikor (de így értsétek, bármikor) megkérdezem, hogy van, mindig ez a válasz. "Szarul." vagy "Sok a gond. " Fáj a fejem" "Stresszes a munkám"


múltkor meséltem neki, hogy egy ügyfél átvitt a másik irodájába, ami egy lakásban van kialakítva. ő: "Nehogy már kikezdjen veled! Mert ez úgy hangzott!" nem is érdekli, hogy miről tárgyaltunk, hogy ez egy előre mutató, pozitív dolog..


Nagyon szeretem, mindettől függetlenül, de jó lenne valami "kezelési mód". Ne foglalkozzak vele?


2012. júl. 23. 15:37
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
30%
Ugya Halak a horoszkópja?
2012. júl. 23. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
93%

olyan, mintha benned az anyját látná, aki puszit ad oda ahol fáj és akkor már nem is fáj.


mindenkit megfogott a társa valamiben, benned úgy néz ki a "pátyoló" rész a lényeg, amire neki szüksége van.

2012. júl. 23. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Igen, Halak :)

aki írta, hogy az ő férje is ilyen, kérem, írjon, ő hogy kezeli a helyzetet :)

2012. júl. 24. 09:01
 14/15 anonim ***** válasza:
én írtam hogy a férjem ilyen.Ha nekem sem volt vmi jó napom akkor nem kérdezem meg egyből hogy milyen napja volt hanem elkezdek a gyerekekről fecsegni hogy ki mit mondott milyen aranyos volt stb.Amikor már jól feloldódott akkor megkérdezem de mielőtt belemelegedne a panaszba elkezdek mesélni neki valami érdekeset (ha tudok)Van hogy elszakad a cérna nálam akkor 2 mondatban kiosztom és megmondom neki gondolkodjon el rajta hogy ki bosszantotta fel és ne rajtam töltse ki.Ilyen kis pesszimista hogy :sosem szoktunk lottózni pár hónapja mégis vettünk a benzinkúton.Kijelentette még a kocsiban hogy ezzel úgysem nyerünk mert bonyodalom volt a feladás körül.Hármasunk lett 15000 ft volt a nyeremény.Ő nem tudott nei örülni mert egy számmal volt mellette a négyesnek és az már millión felüli lett volna.Én meg mondtam neki adja ide nekem jó lesz ez is:)
2012. júl. 24. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Egyébként tünemény ember,imádom.Csak ez a pesszimizmus.!
2012. júl. 24. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!