Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Mit lehet kezdeni "mártír...

Mit lehet kezdeni "mártír típus" férjjel? Példák lent.

Figyelt kérdés

Az én drágám nagyon negatív típus,velem ellentétben. Imádja játszani a szenvedő felet.


Pl. (fürdetjük a babát)

ő: Kellene locsolgatni az arcát, mint a babaúszáson

én: nem szeretném, mert a fürdés olyan jó közös program, nem szeretném elrontani, így is olyan keveset vagy itthon (hozzábújok)

ő: (felcsattan): Kati, nem tudok mit csinálni! nem érted? muszáj dolgoznom, miért piszkálsz még ezzel is?


Amikor felhozza a vásárolt szatyrokat, szándékosan erősen liheg, hogy sajnáljam. Bármikor (de így értsétek, bármikor) megkérdezem, hogy van, mindig ez a válasz. "Szarul." vagy "Sok a gond. " Fáj a fejem" "Stresszes a munkám"


múltkor meséltem neki, hogy egy ügyfél átvitt a másik irodájába, ami egy lakásban van kialakítva. ő: "Nehogy már kikezdjen veled! Mert ez úgy hangzott!" nem is érdekli, hogy miről tárgyaltunk, hogy ez egy előre mutató, pozitív dolog..


Nagyon szeretem, mindettől függetlenül, de jó lenne valami "kezelési mód". Ne foglalkozzak vele?


2012. júl. 23. 15:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
8%
Több, jobb szex.
2012. júl. 23. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
61%
Én kinevetném. Ha nem veszi a lapot, akkor nem foglalkoznék vele. Ha rászólsz, vagy beszélsz vele, gyanítom, hogy még inkább sajnáltatni fogja magát.
2012. júl. 23. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
84%
Semmit, ő ilyen, fogadd el ilyennek.
2012. júl. 23. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
91%
Jaj jaj...:D Nem lennék a helyedben most, előző párom ugyanilyen volt, sajnos semmit nem tudtam tenni ellene. Beszélgetéstől a nem figyeltem rá dolgon keresztül minden meg volt, alap tulajdonság sajna.:// Pláne tudod, egész életében ilyen volt, hirtelen úgy sem lesz más, talán talán nem lehetetlen, de sok munkád lesz vele.:D Tényleg talán mikor bele kezd poénkodd el, hogy "hehe, ez az élet rendje, mindenki dolgozik" stb...:D Témázgattok valamiről mondd el a véleményedet, hogy nem érted ezt a fajta viselkedést az embereknél... Nálunk még ez használt is, csak aztán visszatért a mártírkodáshoz, elfelejtette gondolom.:D Azért mondom... Idő... Rohadt sok idő.
2012. júl. 23. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Előző vagyok... Az elpoénkodást azért írtam, mert akkor lesz egy példa előtte, hogy ezt máshogy is lehet: Lazán is hozzá lehet állni a dolgokhoz.
2012. júl. 23. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
43%
Én nem látom ezeket a megnyilvánulásait olyan tragikusnak. Ha a te munkád nem ilyen fárasztó, vagy otthon vagy a babával, akkor te cipeld fel a szatyrokat, őt meg hagyd pihenni.
2012. júl. 23. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
91%
Add neki oda a Mennyei prófécia c. könyvet!:)
2012. júl. 23. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, legtöbbjük igen hasznos. szerintem sem tudom megváltoztatni. csak érdekelt volna, hogy valaki okos hogy kezeli. Mennyei prófécia: utánanéztem, de sajnos nem fogékony az ilyesmire..


amúgy kisbabát nevelek, mellette dolgozom, szatyrot is cipelek én is néha :)

2012. júl. 23. 16:24
 9/15 anonim ***** válasza:

Lehet vmi vitaminhiánya van.

Én is lihegek mindentől....még attól is h kimegyek kert végébe meg vissza, és napokban kiderült, hogy vérszegény vagyok. ÉS ez még ingerültséget is okozhat...olvass utána.

2012. júl. 23. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Az én férjem is ilyen:)Gondolom egyébként pesszimista alkat is?Nálunk is néha egy egyszerű mondat az ő szemében egy vádirat.Ja és amikor beteg lesz..........
2012. júl. 23. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!