Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Mit tennétek, ha a szülőktől...

Mit tennétek, ha a szülőktől kell pénzt kérnünk rezsire, de tudván hogy legalább 200x visszahalljuk még?

Figyelt kérdés
Külön lakunk tőlük, vigyáztunk is hogy ne kelljen kérni, spórolunk, de most jól jönne. De félünk a következményektől. Mit tennétek?

2012. jún. 28. 14:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Semmi képpen nem kérnék,de ha ezen mulik hogy le ne kössenek valamit akkor igen!
2012. jún. 28. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Abban az esetben ha máshogy nem tudnám megoldani kérnék, de minél előbb visszafizetném.
2012. jún. 28. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Akkor ne kérjetek. Spóroljatok a kaján, még az eddiginél is jobban.
2012. jún. 28. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Így biztosan nem kérnék, inkább eladnám a tv-t vagy bármit. Vagy kiállnék cipőt pucolni a metróhoz esetleg kéregetni, még az is jobb.
2012. jún. 28. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én már ezerszer végighallgattam, hogy mennyibe kerültem én egész életemben az anyámnak.Ez akkor sem lenne másként, ha milliókat keresnék.Hozzászoktam.Nem én tehetek róla, hogy ilyen.Kérjetek, ha muszáj.Ha rosszindulatúak, akkor úgyis megtalálják a módot, hogy belétek kössenek, kritizáljanak, ha nem a kérés miatt, akkor másért.Akkor meg nem tök mindegy?
2012. jún. 28. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A külön költözés az azt is jelenti,hogy megy mindenki a maga utjára és végzi a dolgát, boldogul ahogy tud. A kérdés viszont azt feltételezi, hogy egy kicsit meg kell hunyászkodni, miv el az élet nem fenékig tejfel. Ha nem rossz szájizzel költöztél el otthonról és nem szóród marhaságra a pénzt szerintem minden szülő segít.Ha viszont haraggal és fenntartott orral akkor viszont valamit valamiért. A szülők már csak ilyenek.
2012. jún. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nem erről van szó, amúgy jó a kapcsolat, csak van egy ilyen "jó" szokásuk, biztos mással is volt ilyen már, az utolsót is odaadnák, cserébe azt hallod még hónapokig, hogy mennyit segítettünk. Azt hiszem bevállaljuk a segítséget, aztán ahogy tudjuk visszaadjuk nekik, az lesz a legjobb.

Köszi a válaszotokat!

2012. jún. 29. 10:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!