Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Hogyan lehet megcsinálni a...

Hogyan lehet megcsinálni a családfát mert nagyon érdekel?

Figyelt kérdés

2012. jún. 18. 21:38
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Bocs, lángésznek..én nem vagyok H állampolgár csak ideiglenes a cégem küldetése de látom mi a valoság.
2012. jún. 29. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Na figyelj ember, megpróbálom leírni úgy, hogy a te növény alatti szinteden tengődő ember is megértse. Egy mondatban sem utaltam rá, hogy roma lennék, egyszerűen közöltem egy tényt, hogy ez nem roma sajátosság, mert nemzetiségi (igen, akár sváb faluban is), vagy magyar településen is gyakran előfordult. Ebből te azt szűröd le, hogy 'védem a fajomat'? Milyen faj? Egy emberi faj van...


Párbeszédre képtelen, tinédzser jobbikossal próbálok szót érteni, hát igen, mit is várhat az ember. A kritikát nem bírod, megcáfolni nem tudod... az ember személyét meg egyből támadod, ezek vagytok ti! Azért azt a figyelmedbe ajánlom, hogy az ilyen sunyin támadó és személyeskedő ember képe fest elém egy olyan társadalmi és etnikai réteget, amit te annyira gyűlölsz... én próbáltam normálisan kommunikálni, de úgylátszik, hogy nem vagy jobb, mint akiket szidalmazol. Eszed talán fel sem éri, amiket ide hánysz.


Azt javaslom, hogy kezdj el családfát kutatni, aztán majd úgy a 10. generációban, ahol 1024 (!!!) ősödnek kéne lenni egyetlen vízszintes ágon, akkor gyere vissza, aztán megbeszéljük, hogy ki milyen fajt véd és ki a cigány! Elárulom, hogy 2046, vagy annál több egyenesági felmenőt kéne hiánytalanul megtalálnod, ami lehetetlenség... pedig én tudom, ezzel is foglalkozom. tudod, legszívesebben az ilyen ember családfájába néznék bele, ahogy azt tették szegedi chájim csanádnál is, te is szerintem elhülnél a saját felmenőid származásán és erre bármit fel mernék tenni... te rabbikos csicska gyerek!

2012. jún. 30. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Amúgy kit érdekel, hogy te mit látsz a tesco-ban, családfáról van szó (családfa, tudod, az őseid, te veréb), vedd már észre, hogy teljesen másról írogatsz, mint amiről szó van!
2012. jún. 30. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Ezért tart itt ez az ország, mert egy ilyen nulla embernek is cége lehet! Mondjuk ezt nehezen hiszem el, hogy ennyi gógyival bárki is céget alapíthat, vagy képviselheti. Kamus nyomorék.
2012. jún. 30. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
NA MÁR nem is egy "lángész van. De ez is azt bizonyítja..a cigányok külön külön beszarik de falkába /mint most verődtök/ már túl "okossak" és erőszakossak vagytok. Ezért értelmetlen polemizálást lezárom.
2012. júl. 1. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Te tényleg ennyire sötét vagy? Nem veszed észre, hogy ezt a három posztot utánad egy és ugyanaz a személy írta? Milyen falka? Nekem cigányozhatsz, ettől én még a XVII. század elejéig vissza tudtam vezetni a családfámat úgy, hogy nemzetiségiek az ősök, de azért csak cigányozz. Nem csodálom, hogy nem is tudsz érdemben hozzászólni a témához... a cigányozáshoz meg a cigánykodáshoz nem kell ész. Nincs mit lezárni egyébként, mert te nem érveltél semmi mellett, egyszerű vagy, mint egy pont.
2012. júl. 1. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
tulajdonképpen miért is a romákról folyik itt a társalgás??? kedves korlátolt válaszadó, senkit nem érdekelnek a rasszista megjegyzéseid, menj és tárgyald ezt ki olyan helyen, ahol a)ez a téma, b)érdekli az embereket! a válaszadónak pedig: én is csak ezeket tudom ajánlani, mint azelőttem szólók, nekem bejött a levéltár, plusz a családban is körbeérdeklődtem, igen pofás családfát lehet így összehozni! ha kisebb településen élsz, a templomba is nézz be! amúgy kisebb papírokra írj fel egy-egy ágat, és végül ha kész vagy az anyaggyűjtéssel, akkor rakd össze mennyiségtől függően A3-A0-s lapra! dizájn ötleteket találsz a neten is, ha semmi nem jut eszedbe. sok sikert!:)
2012. júl. 6. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!