Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Anyukám minden férfiban, és...

Anyukám minden férfiban, és így az én barátomban is csak a rosszat látja. Így sohasem fogja megkedvelni?

Figyelt kérdés
Volt, hogy mondtam neki, hogy ki van kapcsolva a barátom telója, nem tudom elérni, és az volt rá a válasz, hogy biztos valami olyat csinál, ami miatt nem akarja, hogy elérjem, például másik nővel van. Utólag persze kiderült, hogy csak lemerült és nem volt otthon, hogy feltölthesse, de anyu akkor is órákig magyarázott, hogy ő ezt nem hiszi meg mondjam már meg neki, h jobbat találjon már ki legközelebb. Volt egy olyan eset is, amikor engem nem tudott elérni a barátom, mert órákig nem voltam telefonközelben, és felhívta anyát, hogy nem tudja-e, hogy mi van velem, mert nem tud elérni és aggódik, és anyu nekem már úgy mondta, hogy biztos valamiért lelkiismeret-furdalása van, azért aggódik értem. Meg amikor mondom neki, hogy szokta kérdezgetni, hogy szeretem-e őt, meg h hiányzik-e nekem, anyu arra is azt mondja, hogy biztos rosszat csinált és furdalja a lelkiismeret. Már inkább nem is mondok neki semmit, mert úgy elveszi a kedvemet az ilyenekkel. De miért csinálja ezt? Mikor nálam van a barátom és ő itthon van, akkor sem mondja sose, hogy de jó, hogy ilyen jól megvagytok kislányom...
2012. jún. 16. 18:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Ne törődj anyukával, neked van több eszed. Bizalom nélkül nem lehet élni. Valószínű, h. rossz tapasztalatai vannak, esetleg őt is így nevelte anyukája. Nem tudsz mit csinálni. De valóban, ne ő legyen a bizalmasod.
2012. jún. 16. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem egyszerűen irigy a boldogságodra, ne foglalkozz vele.
2012. jún. 26. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!