Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Szeretném megtalálni a vérszer...

Szeretném megtalálni a vérszerinti szüleim. Hol induljak el?

Figyelt kérdés

Kisbaba voltam amikor örökbefogadtak a szüleim. Egész gyermekkorom óta tudom, hogy nem az anyukám szült engem, elmagyarázta már akkor is, hogy engem örökbefogadtak, és azt is elmagyarázta hogyan. Sosem volt ebből gondom, és most sincs.

Mindennél és mindenkinél jobban szeretem őket. Nem is érdekelnének a vérszerinti rokonaim.

De most lett egy betegségem ami örökletes. Az orvos szerint jó lenne felkeresni a vérszerinti rokonságomat mert a baj komolyabb is lehet.

Nem ez a lényeg.

Szeretném őket (vagy legalább a nőt aki megszült) megtalálni. A nő nevét tudom, de többet nem. A szüleim sem tudnak többet.

Mit kell tennem, hogy felkutassam?

Gondolom a kórházban, és a gyermekotthonban nem adhatnak tájékoztatást. És nem is most volt mindez, hiszen már felnőtt nő vagyok.

Segítsetek, hogy sikerülhetne?

Más körülmények között nem érdekelne, de most fontos! Köszönöm.



2012. máj. 11. 18:13
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:

Meg kell őket találnom, és kész.

Az érdekel hogyan.

2012. máj. 11. 18:18
 2/20 anonim ***** válasza:
61%

Hogy hívják a nőt?


Ha Kovács a családneve akkor egy kicsit nehezebb lesz megtalálni a sok Kovács között. :D

2012. máj. 11. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Sajnos pontosan ilyen "hétköznapi" neve van, ezért csak az iwiw az ő teljes nevére több mint 3000 találatot ad ki. Így nem egyszerű.
2012. máj. 11. 18:21
 4/20 anonim ***** válasza:
30%
Bérelj fel egy magánnyomozót.
2012. máj. 11. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Köszi, miből fizetem? Nem vagyok milliomos.
2012. máj. 11. 18:25
 6/20 anonim ***** válasza:
45%
szerintem meg pont a kórházban kéne érdeklődnöd, mivel nagykorú vagy, szerintem kiadhatják. vagy az okmányirodában, vagy nem tudom, hol állítják ki az anyakönyvi kivonatokat.
2012. máj. 11. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
31%
Nem kell milliomosnak lenni. -.-
2012. máj. 11. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
70%

Talán ha bemész a gyermekotthonba ahonnan Anyukád örökbe fogadott és elmondod miért keresed a szülőanyád megmondják.Gondolom.Remélem!Vagy a gyámhivatalban.Én úgy tudom ha elmúltál 18 éves akkor a gyámhivatal kiadhatja neked a vér szerinti szülők adatait.Cím,név ilyesmi.Ha megadták annak idején!Szerintem a születési anyakönyvi hivatalban is utána lehet járni.Ha nagykorú vagy és mint írtad igen,akkor minden jogod megvan,hogy megtudd ki hozott világra!

Sok sikert kívánok neked és jobbulást!!

2012. máj. 11. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Sajnos az szülőnő neve ugyan szerepel a papíron, de az Apa neve részhez csupán egy vélt apa neve van beírva (biztos jó nagy qva volt). Lakcím, stb nem volt, azért nem volt mert miután megszült egyszerűen elment, le sem mondott rólam ezért a szüleimnek több hónapot várni kellett mire örökbe tudtak fogani mondván "mivel hivatalosan nem mondtak le rólam, fél évig még visszajöhetnek értem" - akkor ez volt a szabály. Ma már nem így van szerencsére..


A nő nevén kívül semmit nem tudok. Anyu azt mondta van 3 testvérem, legalábbis így tudja, és azokat a nagymama nevelte. Ennyit tudunk.

2012. máj. 11. 18:33
 10/20 anonim ***** válasza:
33%
Miért baromság a magánnyomozó?
2012. máj. 11. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!