Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Ha tudok, segíteni szeretnék...

Ha tudok, segíteni szeretnék neki! Lehetséges?

Figyelt kérdés
A mamám 70éves lesz februárban. Nagyon nehéz élete van. A papám már régen meghalt, de ő is nagy alkoholista volt és mindíg veszekedtek. Aztán a mamám talált valakit aki először kedves volt aztán elitta a mamám összes pénzét. Szegény nagymamám egy hotelnek mossa az ágyneműit valamint vasalja. Ebből él plusz a kevés nyugdíj. Ebből tartja el magát és az állatait. Eladja a tojásokat, tyúkokat. Folyamatosan süt,főz. Mikor ezt az embert kitette a házából pár évre rá találkozott egy másikkal aki egészen eddig kedvesvolt a családunkkal de karácsonykor történt vele valami és sokat veszekedtek. December 27-én a mamám az ágyban feküdt ő befeküdt mellé és azt mondta hogy elhagyja és visszamegy a régi szeretőjéhez... A mamám azóta teljesen egyedül van, nagyon szomorú, életkedve alig van. Nekem elsem mondhatta volna, mert anyu megkérte, hogy ne mondja el, én még ne tudjak róla. De én láttam mamámon, hogy valami nem oké, és megkérdeztem. Azt mondta fel fog állni, de ahogy látom még nem sikerült neki. Azt mondta, hogy mostantól többet fog hozzánk jönni... Nem tudom, hogy tudnék-e neki segíteni? Hogyan? Előre is köszönöm! (A helyesírási hibákért elnézést!)
2012. jan. 7. 18:26
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon tetszik a 19:43-as hozzászólása!!! Teljesen egyetértek vele! Jó, hogy nem akar a terhetekre lenni, hanem önálló életet szeretne. Aki cinikusan beszél az idős emberekről, az meg 70 éves kora után húzza le magát a wc-be!

A kérdező szerintem is klassz csaj. Jó, hogy vannak ilyen fiatalok!!!

2012. jan. 7. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!