Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Mit gondoltok, mennyire "gáz"...

Mit gondoltok, mennyire "gáz" az, ha egy fiatal (30 alatti) nőnek 3 apától van 3 gyereke?

Figyelt kérdés
Nem én vagyok az, a középső kislánynak a párom a keresztapja, onnan ismerem. Tartozik sok pénzzel sok felé, képzettsége, munkája nincs, nem is volt. Mindig sokkot kapok, ha eszembe jut, sajnálom szegény kicsiket.
2011. nov. 24. 05:23
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
gáz.
2011. nov. 24. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
91%
Olyan, mint a bicikli. Mindenki megülheti
2011. nov. 24. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
81%

Nekem az szokott furcsa lenni, amikor valakinek (esetleg gyerekszámtól függetlenül) 5-7 házassága van.

A partnerek fejében mi játszódhat le?


1-2 alkalommal mellényúlhat az ember, ez még inkább szerencse kérdése. De aki már 4-5 alkalommal elvált... ott nem tudok már mellényúlást feltételezni. Ezt most nemtől függetlenül mondom.

2011. nov. 24. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
67%
Mivel a körülményeket nem ismerjük, nem tudjuk mennyire "gáz". Azt gondolom nem is jogos véleményt mondani róla. Senki nem tudja mit hoz még számára az élet. A "gáz" az, hogy se munkája se végzettsége, akár van gyereke akár nincs.
2011. nov. 24. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
62%

Nagyon gáz.

Undorító az ilyen nő.A gyerekek tisztaságából levonva meg a nem törödömsége alapján nem is akarta komolyan ezeket a gyerekeket.Megnézném hogy az anyuka mennyire ad magára.

2011. nov. 24. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
86%

tévedés! Frenreisz Károly és Bujtor István édestestvérek voltak, csak Bujtor nevet változtatott. Latinovits volt a féltesó.


én ebben az egészben azt látom, hogy az a nő világéletében szeretett volna tartozni valakihez, csak nem tudta hogyan is kéne jól csinálni. 3 pasival megpróbálta, egyikkel sem jött össze, és elég felelőtlen volt, hogy 3 gyereket megszült a semmire, és még csak nem is foglalkozik velük rendesen.

2011. nov. 24. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
93%
Furcsának hangzik, de ha jobban belegondolok... Kislányom apukája meghalt. A férjemtől van egy kisfiam. Ez eddig 2 apa 2 gyerek. De ha pl elválnánk (remélem, soha)akkor ha úgy alakulna, akkor lehet vállalnék majd még egyet, ha lenne olyan helyzet, hogy el felmerüljön. Ezért önmagában nem kell senkit elítélni. A többire nem mondok semmit, amiket írtál.
2011. nov. 24. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:

Köszi az értelmes válaszokat!

Az apákról annyit, hogy a legnagyobb gyereké főleg játékgépekbe pakolja a fizetését. A középsőét ismerem a legjobban, ő sem szent, de a picit nagyon szereti. Magukhoz is venné, még esélye is lenne, ha nem feketén dolgozna és tudna jövedelmet igazolni. Annak idején kb ezerszer elmondta a nőnek, hogy hülyeség lenne még egy gyerek, mert már akkor sem volt túl rózsás a helyzet. Ehhez képest "védekezés mellett" mégis lett. Tudjátok, amikor véletlenül inkább mégse szedi be a fog. gátlót, csak erről nem szól a párjának.

A harmadik bébi apja már talán megmarad, de sajnos ami lelki sérülést a picik már begyűjtöttek az nem fog ettől elmúlni. (A nagyobb lány kezelhetetlen az iskolában, hazudozik, stb... a kisebb meg a tesója után sírt, mikor a kedves anyukája lepasszolta egész hétvégére, hogy randizhasson nyugodtan. Engem csak ezek a dolgok bántanak, aminek a gyerekek isszák meg a levét.

2011. nov. 24. 12:00
 19/22 anonim ***** válasza:
100%

Hát azért ez sok mindentől függ, hogy milyen nő. Én kétszer voltam férjnél, mind a kettőből van egy fiam, és másodszor is elváltam. Elsőre olyan igazi diákszerelem volt, ami kifulladt 8 év után, másodjára meg rendesen mellényúltam. De ettől még szeretem a gyerekeimet, normálisan nevelem őket, sikerült mellettük lediplomáznom, saját lakásom van, nincs tartozásom, stb. De elgondolkoztam, hogy ha esetleg egy olyan férfival jönnék össze (ez még benne van a pakliban, mert 40 éves vagyok) akinek nincs gyereke, megtagadhatom-e tőle, hogy saját gyereke legyen, miközben az enyémeket neveli.

Az már egy másik eset, ha a nő nem gondozza megfelelően a gyerekeket, akkor ott nem azzal van a baj, hogy hány apától vannak, hanem hogy milyen az anya.

Érdekes, pont a második férjem futott ebbe bele, hogy volt az első házasságából egy fia, van egy közös fiunk és később egy csajtól született egy kislánya. Három gyerek, három anyánál. Annak a csajnak meg, akitől a lánya van, szintén van egy lánya az első házasságból, van ugye a közös kislányuk, és most terhes a jelenlegi barátjától. Tehát neki is három gyereke lesz három apától. Viszont ő tipikus példája annak, hogy a férfiak azért vannak, hogy őt eltartsák gyerekestül. Nyíltan fel is vállalja, hogy ő nem akar dolgozni, őt tessék eltartani. Na, szerintem ez a gáz!

2011. nov. 24. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
79%

Te honnan tudod, hogy "véletlenül nem szedte be a fogamzásgátlót" és abból lett a harmadik gyerek? Ezt tényleg tudod vagy feltételezed?

Én úgy gondolom, attól mert 3 gyereke van 3 apától, még nem ítélhető el senki. Rosszul kezeli a kapcsolatait ez tény. Ami inkább elítélendő az az,hogy 3 gyereket vállalt úgy, hogy sem szakképzettsége, sem munkája nincs. Gondolom az apákról mindig azt hitte, hogy ő lesz az igazi, tévedett. Ez benne van. Csak gyereket nem szabadna úgy vállalni, hogy semmi nincs mögötte.

2011. nov. 24. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!