Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Zaklat az öcsém, őrületbe...

Zaklat az öcsém, őrületbe kerget, nem tudom leállítani, mit tegyek vele?

Figyelt kérdés
A 15 éves öcsém az utóbbi hetekben nagyon furcsa dolgokat csinál, és ijesztő szokásokat vette fel. Nap mint nap "véletlen rám nyit" amikor WC-zek, vagy amikor zuhanyzok/fürdök. Leskelődik a kulcslyukon ha átöltözök, sőt a barátnőimmel ha valamerre elmegyünk "üldöz minket" , nyomoz utánunk. Nem egyszer figyeltük meg hogy bujkál és néz. Otthon többször mondtam neki hogy fejezze be, de ő azt mondja képzelődök. A legutóbbi akciójában meztelen képeket töltött fel rólam a közösségi portálra. Amikor kiderült hogy ő volt csak annyit felelt: ha te is így , akkor énis. Külön fotó gyűjteménye van rólam. Mivel lehetnék rá hatással hogy azt ne csinálja?

2011. nov. 13. 16:16
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
0%
Öcsédet hol tudom elérni? Azthiszem megtaláltam az elveszett ikertesómat:D
2011. nov. 13. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
62%
Mégis honnan vannak az öcsédnek meztelen képei terólad?!
2011. nov. 13. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 yuda ***** válasza:
92%

Azért ez a dolog kétoldalú.

Elvileg zárhatóak a wc-k, és fürdőszobák- de ha mégsem lenne, kell szólni a szülőknek a problémáról és pár száz ft-os beruházással rövidre van zárva a dolog.

2011. nov. 13. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Nem akarok szüleimmel eről beszélni...nincs erőm
2011. nov. 13. 17:33
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Pedig szólnod kell, ez nem normális dolog. Az öcséd kezdi felfedezni a női nemet, csakhogy azt nem rajta kell gyakorolnia. Szólj a szüleidnek, ez nagyon idegesítő és kitudja legközelebb mit fog csinálni.

18L

2011. nov. 13. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
hány éves vagy?
2011. nov. 13. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
85%

Bocsáss meg de az öcséd egy debill...

Deviáns kis hülye gyerek.

Az első hogy szólsz a szüleidnek. Minél hamarabb.

A szüleitek vállalnak felelősséget az ő tetteiért mivel kiskorú. Szólj neki mielőtt még valami nagyobb baromságot csinálna.

A másik ki kéne tudakolnod hogy milyen haverjai vannak.

Ha feltételezhető hogy nem a saját fejéből pattan ki ez a baromság.

De jó lenne ha megmondanád a korod.

2011. nov. 13. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
46%
Nos! Honnan vannak a meztelen képei rólad az öcsédnek???
2011. nov. 14. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
sunyiban lefényképezett amikor nem vettem észre.
2011. nov. 14. 20:06
 10/17 anonim válasza:
hány éves vagy? hova tette fel a képeket? Vagy anyádnak elmondod vagy megvered de olyan fontos oldalra tette fel akkor feljelented ha elmultál 18.
2011. nov. 17. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!