Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Mi lehet vele? ( lehet hogy...

Mi lehet vele? ( lehet hogy hosszú lesz a magyarázat :S)

Figyelt kérdés
egy suliba járok unokatesómmal, aki 13 éves.egy csomószor látom hogy egyedül ül az aulában a padon és tanul.ez nem is lenne baj de szinte sose látok mellette senkit akivel beszélgetne vagy valami.néha szoktam látni hogy a padtársával beszélget de semmi több.is az a magába fordulós típus volt. lehet-e valami problémája később ha nincsenek neki barátai?
2011. szept. 22. 15:34
 1/9 A kérdező kommentje:
* mindig is
2011. szept. 22. 15:38
 2/9 anonim ***** válasza:
szegény,nem lehet valami jó barátok nélkul.esetleg nem tudnál segíteni neki barátkozni?barátokat szerezni?lehet nem tud megnyílni az emberek elott.tudod milyen sz@r az?segíts neki légysziiii :)
2011. szept. 22. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
82%
Mikor tanul, akkor nem tud beszelgetni. Mint mondod, padtarsaval beszelget. Szerintem, csak filozol semmiert.
2011. szept. 22. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
az a probléma a barát szerzésben hogy én fiú vagyok és nem hiszem hogy fiú barátokkal boldogabb lenne. egy közös tanárunk van aki mindig mondja hogy milyen ügyes az unokahúgom meg biztos jó középsuliba megy de félek hogy ott sem biztos hogy talál barátokat. a padtársával való beszélgetések pedig általában a házi elmagyarázásával egyenlőek.
2011. szept. 22. 15:46
 5/9 anonim ***** válasza:
Fiú barátokkal?... Lányként nekem csak fiú barátaim voltak 12 éves koromtól :))) Ha nem "tipikusan lányos", azaz nem csak a barbie babákról meg a sminkről tud beszélni, hanem mondjuk ismeri egy kicsit a fiús témákat is, akkor nyert ügyetek van a fiúknál.
2011. szept. 22. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
hát nem tudom mennyire számít lányosnak ha szinte minden focicsapatot kívülről fúj( sok éves nevelésemnek hála :D), de félek hogy a fiúk csak bele viszik a rosszba és elkezdene cigizni most nem azt mondom hogy legyen ártatlan mert én is cigiztem egy ideig de ne tegye tönkre a szervezetét ezzel
2011. szept. 22. 16:14
 7/9 anonim ***** válasza:
Arra gondoltál már, hogy talán szeret egyedül lenni? Persze 1-2 barát azért nem árt, nehogy később megbánja, hogy kimaradt valamiből. Menj oda hozzá a te barátaiddal marháskodni, hátha be tud kapcsolódni. Talán utána könnyebben ismerkedik, ha lesz sikerélménye.
2011. szept. 22. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
ezt a marháskodást mindenképp kipróbálom holnap. de lehet ennek valami lelki oka is?
2011. szept. 22. 16:44
 9/9 anonim válasza:

7#

En is egyedul azeretek lenni.

Persze,mindig jo ha valaki szeret:)

De lelki okai is lehetnek,nekem pl.az van(Nem szeretnek roluk beszelni)

2014. aug. 26. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!