Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Utálom a testvérem! Szerintete...

Utálom a testvérem! Szerintetek rossz vagyok?

Figyelt kérdés

Igazából nem gyűlölöm,csak gyakran kiakadok miatta,mert olyan idegesitő most 6 éves és idegesitő...sir ordit szalad

bömböl nem birom....anyám meg ki van akadva hogy mindig veszekedünk,mit vár? állandóan elszedi a dolgaimat,árulkodik

Mit gondoltok,mit tegyek???????????


2011. ápr. 27. 16:50
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
52%

"akkor elkezd üvölteni, hogy Zsófííí ne piszkáld a gépet"


Ravasz kölök, tuti sikeres lesz az életben:-)

Neked is azt javaslom, hogy zárd be a szekrénybe kis időre.

2011. ápr. 27. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Én a 25 éves nővéremet utálom olyan szintem h legszívesebben megölném
2011. ápr. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Newm utálod a tesód, csak kikészít, ami normális, tekintve a korkülönbséget kettőtök közt, a különböző nemeteket és azt, hogy te épp abban a korban vagy, mikor egy hatéves kistesó kikészít. Nem, nem vagy rossz, ez majd elmúlik, ahogy te is érsz, meg az öcséd is felnő.
2011. ápr. 27. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó előtti! Nem vagy véletlenül épp békéscsabai? Mármint nem Csabán születtél?
2011. ápr. 27. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

17.14 vagyok

nem vagyk békéscsabai

2011. ápr. 27. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Ironikus... Van egy veled hasonló helyzetben lévő ismerősöm... :)
2011. ápr. 28. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Ugyanez volt velem is!

Most 22 vagyok, már saját családom van. A kistesóm 10 évvel fiatalabb, és ő a legszuperebb keresztanyuka a világon!

Az a baj, hogy ő egy kicsit meg van zavarodva veled kapcsolatban. Teljesen más jeleket kap anyukádtól, mint tőled.

Anyukádszámára, te a gyereke vagy, aki ugyanannyira fontos mint mint ő. gyerek, tehát játszótárs.

Viszont te elég idős(nek érzed magad). felnőtt energiád van.

Ő nem tud hova rakni. Akkor te most gyerek vagy, vagy felnőtt. Ez megzavarja.

A cuccaidat rakd oda, ahol nem tudja megszerezni. Próbáld meg egyenlőként kezelni, de ne túlzottan.

Játsz vele néha. Én még most is memóriakártyázom a húgommal, a férjem is, sőt néha anyukám is beszáll, pedig már mind a négyen kinőttünk belőle.

2011. ápr. 28. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
Szia! Azt tudom tanácsolni, hogy sok sok türelem.. Beszéld meg a szüleiddel, amikor nincs ott az öcséd, mondd el nekik türelmesen, hogy téged mi bánt. Nekem már sajnos elfogyott a türelem, én 18 éves vagyok az öcsém 12 és borzasztó. Anyám nem törődik egyikünkkel sem igazán, az öcsém pedig tökéletesen rájött, hogy hogy kell kijátszani a lapjait.. Egyszerűen nem hat sem a szép szó, sem a durva, nincs semmi belátóképessége. Nekem erre nincs energiám, már alig várom hogy elköltözzek. Ne hagyd hogy idáig fajuljon a dolog.
2012. ápr. 21. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Én is utálom a testvéremet, sokáig harcoltam az érzés ellen, bűntudatom volt, de már nincs, az érzéseket nem lehet irányítani. Mindig utáltam, a mai napig utálom, mert önző, magánakvaló, szaralak.
2020. okt. 23. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!