Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Mi a foglalkozásotok? Családi...

Mi a foglalkozásotok? Családi hagyománya van vagy újítás a családban az a munkaág?

Figyelt kérdés
2011. jan. 16. 15:03
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Apám lelkész, vállalkozó és villanyszerelő, anyám hitoktató és könyvelő, tesóm kántor/mindenes, én meg fizikus szakra járok. :D
2011. jan. 16. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Kedves utolsó. Csak nem te vagy a feketebárány? Csak viccelődés szinten.

Cukrászlány.

2011. jan. 16. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim válasza:
100%
Anyukám pedagógus, apukám szakács. Én matematikus. Nálunk nem volt semmi ilyen hagyomány. Azonban egy barátom idén lesz katonatiszt, ami valóban a 19. század óta hagyományként maradt.
2011. jan. 21. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim válasza:
100%
Apám autószerelő, anyám postánál kártérítő én meg gépészmérnöknek tanulok :D
2011. jan. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim válasza:
100%
Anyám csecsemő gondozó és társadalombiztosítási ügyintéző, apám mezőgazdasági technikus, én geológus lettem:-)
2011. jan. 22. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:
100%

Kicsit kacifántos:

Apám kőművesnek tanult, több mint 10 évet lehúzott Forgalmi szolgálattevőként a vasúton, majd kőműves mester oktatóként, vállalkozóként fejezte be ebbéli életét.


Anyám keribe járt, Vezető jegyvizsgáló már 26 éve


Én pedig cukrász, pincér, nehézgép kezelőből lettem szintúgy Vezető jegyvizsgáló.

2011. jan. 23. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
A nagyszüleim boltosok voltak. Anyám óvónő, apám villanyszerelő. Én újságírónak tanulok. Az öcsém még középiskolás, de történelemmel, régészettel szeretne foglalkozni.
2011. jan. 23. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
0%
Apám kutató,feltaláló,anyám egyetemi tanár,bátyám biológus,én pedig jelenleg egy nagy nemzetközi cégnek vagyok a tulajdonosa,vezetője.Annyiban megegyezünk,hogy mindenki értelmiségi.Feleségem pedagógus,a két 3 éves ikerfiam....Maradjunk annyiban hogy biztos jövő előtt állnak.
2011. jan. 24. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
Fodrász de a családba semmilyen ágon nem volt fodrász.nálunk mindenki főzöcskézik amit én nem szeretek még a párom is szakács:)hát én vagyok a fekete bárány:)
2011. jan. 25. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!