Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Belé szerettem egy fél cigány...

Belé szerettem egy fél cigány srácba, én magyar vagyok. Mennyire gáz ez szerintetek?

Figyelt kérdés
Jól megértjűk egymást,minden stimmel egy nap tőbször beszélünk hetente tali...nem akarom hogy ez miatt bárki elitéljen.
2011. jan. 12. 10:55
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
100%

Hááát. Nem vagyok túl jó véleménnyel a cigányokról, attól függetlenül, hogy magam biztos nem bírnék hozzájuk vonzódni...gusztus kell hozzá az biztos.

De ismertem egy félcigány csajt, munkatársam volt, egész jóba voltunk, bár mindig úgy dolgozott, hogy azért más is odaférjen, de kulturálisan valóban annyira mások, más szemléletük van a világra...

Lehet lepontozni, de ha a gyerekem egy cigánnyal állítana haza, akkor mehetne amerre lát, családomba egy cigányt nem "engednék" be, akármennyire is 21. század a vér nem válik vízzé.

Úgy hogy én a helyedben messzire elkerülném az ilyen kapcsolatokat.

2011. jan. 14. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
24%
nem értek egyet az elöző negatív hozzászólókkal.nem a bőrszín miatt kell elítélni embereket.az hogy az itt választ adó fiatalok hogy látják ma a világot,na az a gáz.kedves kérdező.a szívnek nem lehet parancsolni bőrszín,vagy származás miatt.és ah minden oké vele,akkor nyugodtan maradj is vele!ne arra adj amit itt írnak,hanem amit te érzel!az én véleményem az,hogy legalább ugyanannyi,ha nem több magyar ember is van olyan mint egy cigány.és nem rosszabbak mint mi,mert magyar bűnözőből is van épp elég.,sajnos.és hidd el,hogy lehet jobban jársz,mint bármelyik magyar fiúval.ha szeretitek egymást,maradjon is így!sok boldogságot!
2011. jan. 16. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
76%
még az első oldalon írtam ide, azért meglehet gondolni ám nyugodtan, mert tényleg másabb lehet a felfogásuk, ami lehet nálad majd nem úgy csapódik le. Én is pár napja tudtam meg, hogy a roma csajom valószínű pár hónapja ahogy együtt vagyunk, mondjuk lazában egyeztünk meg, de szó volt komolyságról is, szóval hogy lefeküdt a volt férjével, akit utál, és ezt ő nem tartja nagy dolognak. Szóval azért lehetnek ám meglepetések, nagyon oda kell ám figyelni hogy mit hiszel el, hamar fordulnak sokszor az erőviszonyok, és akkor csak néz az ember hogy most mi is van, mint hal a szatyorban. Ja, hozzáteszem, én még meg sem tudtam őt. d...-ni, mert még nem volt rá lehetőség, a volt férjével meg kavargat ugyanúgy. menjen az ilyen a pixába. pfffff akkor mi a fenének vált el, oszt csodálkozik, ha az meg visszaakarja őt kapni, állandóan ezért veszekszik vele, mikor megy látogatni a lányukat. Mit hisznek ezek?
2011. jan. 17. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
100%

Gyakorlatilag senki nem írta oda korát, de mindegy.

Az ilyen cigány védő liberálisok még életükben nem találkoztak "igazi" cigánnyal akik reggel a buszon köpködik a szotyit a többi ember hajába, büdösek, a jegyet-bérletet tőlük az ellenőr sosem kéri el, ha kijönnél ide a falunkban (ahol még elég kevés cigány van szerencsére és kordában lehet őket tartani), megnéznéd a putri telepet ahol féltéglával dobálják egymást (ez a kultúra tetőpontja), mert még egymást is dobálják, akkor igencsak elcsodálkoznál, segélyosztáskor ha nem ér oda korábban, mint kellene akkor elkezdenek ordítozni. Volt egy cigány lány oszt. társam 4. osztályra gyakorlatilag elfelejtett iskolába járni, beszélt az anyjával az oszt. főnök, közölte, hogy nem akarja, hogy a lány iskolába járjon, mert már így is okosabb, mint Ő. Igen vannak normálisak, akik azért kicsit be tudtak illeszkedni. De az ilyenekkel szemben meg baromi nagy a pozitív diszkrimináció (sőt mindegyikkel szemben az van), egy volt középiskolás oszt. társam csak azért kapott az egyetemen ösztöndíjat, mert cigány, garantálom, hogy jobb körülmények között él, mint néhány csoporttársa. Milyen dolog az, ha valaki csak a bőrszíne miatt segítenek. Semelyik fajtát nem engedném a családomba.

Persze a Rózsadombon a bőrkanapéban ülve ezt a politikusok és az ilyen kaliberű emberek nem érzik át, hogy teszik ezek tönkre az országot a segélyért szüléssel, és életmódjukkal.

[link] Na ki a rasszista??

2011. jan. 17. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 megölömatesóm ***** válasza:
100%
SZERINTEM ROHADT GÁZOS!halottam egy ugyan ilyen esetről és egy hónap után meg is halt a NÖ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2011. jan. 23. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
26%
és az milyen dolog,hogy valakit a bőrszíne alapján ítélnek meg?ugyan annyi a szemét magyar,mint a cigány,csak úgy látszik,sokan vakon járnak az életben.nem értem az emberek többségét,miért az általánosságokból ítélkeznek?Magyar nem követ el bűnt?rablást,csalást,lopást,nemi erőszakot,gyilkosságot,stb?DEHOGYNEM!mindegy milyen a származása,mind megteszik.SAJNOS!!!!!!!!!!!!
2011. jan. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
100%

http://www.youtube.com/watch?v=N_TLXU06Sqk&NR=1



Azért ezt nézzék meg a cigánybarátok

2011. jan. 28. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
az, hogy milyen egy cigany vagy felcigany ember, neveles kerdese. nem minden cigany csalad egyforma. felcigany no vagyok, apai agrol. a csaladom 80 szazalekat letagadnam...a maradek 20 szazalek, meg teljesen normalis, a ferfiak normalisak, a nok dolgoznak, nem budos a munka. apam mindig arra nevelt, hogy rendes no legyen belolem, dolgos, tanuljak, meg diak munkara sem mehettem, mert a tanulas fontosabb. iskolai rendezvenyre soha nem jott el, hogy nehogy emiatt megkulonboztetes erjen engem. rajtam nem latszik hogy cigany vagyok. ismerd meg jobban, meg a csaladot is
2021. máj. 12. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!