Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Belé szerettem egy fél cigány...

Belé szerettem egy fél cigány srácba, én magyar vagyok. Mennyire gáz ez szerintetek?

Figyelt kérdés
Jól megértjűk egymást,minden stimmel egy nap tőbször beszélünk hetente tali...nem akarom hogy ez miatt bárki elitéljen.
2011. jan. 12. 10:55
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
72%

Gondolj bele abba, hogy a szerelem (szinte mindig) elmúlik egyszer, és akármilyen jó vele, nem csak ez fog számítani. Ha lesznek gyerekeitek, akkor velük szemben majd sok hátrányos megkülönböztetés lehet, pl. ugyanez is felmerülhet majd. Mit éreznél, ha a saját imádott gyerekedet valaki bántaná a származása miatt?

Én nem mennék bele ilyen kapcsolatba.

Ez csak az én véleményem.

A te életedet te irányítod, nem lebeszélni akartalak. De gondold végig hideg fejjel, mielőtt döntesz.

2011. jan. 12. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem egyáltalán nem gáz, de sokan fognak ítélkezni az biztos.
2011. jan. 12. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
77%

11.16os


visszaterve a fo kerdeshez, az en paromon nem latszott nagyon,hogy cigany lenne,en nem is tudtam eloszor, miutan mondta akkor vettem eszre,hogy tenyleg van benne,de en nem szegyeltem egyaltalan, sot ! Tetszett mikor elmondtam valakinek es meglepodott.. ezaltal nekem kicsit kulonlegesebb volt :) es sosem hagytam ,hogy bantsak a szarmazasa miatt, amugy nem volt buta egyatalan,erettsegizett ,tobb szakmaval rendelekezett.

Ezenkivul a legjobb szereto volt :)

2011. jan. 12. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
100%
Gáznak nem gáz,de ez még számos baj forrása lehet.No meg a vér...az nem válik vízzé!
2011. jan. 12. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
63%
Egyáltalán nem gáz! 'ne a borító alapján itéld meg a könyvet'
2011. jan. 12. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim válasza:
77%
Nekem az elso 1 felcigany srac volt... nagyon szerettuk egymast... szerintem nem gaz.. de azert vigyazz mert nalunk is csak 8 honap utan kezdodtek a bajok ...
2011. jan. 12. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim válasza:
28%
Nem értem, mi ez az állandó para a cigányok miatt. Többször végigmentem, vagy buszoztam már a VIII. kerületen is, az a hely pedig tele van velük, és nekem fehér bőröm van. Soha nem bántottak, még csak nem is foglalkoztak velem. Ha igazán kedveled és megbízol benne, akkor nincs mitől félned.
2011. jan. 12. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 tetris ***** válasza:
89%

Kedves! Anyád-apád nem lesznek túl boldogok, ha megtudják. Ezt így látatlanban ki merem jelenteni. De ez csak egy dolog.

Az igazság az, hogy az ő kulturájuk annyira más, mint az átlag európai. Náluk egészen más számít értéknek, mint a "fehéreknél."

És bizony, ha majd évek múlva elmúlik a nagy lángolás, akkor már talán nem is lesz már annyira vonzó félcigányasszonynak lenni.

Esetleg előfordulhat, hogy mire észbe kapsz, már 34-en laknak nálatok, eltűnnek az értékek, lesz két tucat pulya, és várod majd, hogy megkapd a segílykét.

Lehet, hogy tök normális ez a srác, nem tudhatom. De a körülményei is normálisak? A családja, az otthona?

Mert ha nem, és balkáni módon élnek, akkor inkább keress egy olyan fiút, akiért nem kell kompromisszomokat kötnöd.

2011. jan. 12. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem ultragáz....!!! Képzeld el magad pár év múlva mikor a kis pulyáitokkal a karodon sorba állsz segílyír...

Szerintem találsz te magadhoz valót a "fajtársak" közt is.

2011. jan. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
85%
Nagyon gáz. Mehetsz majd a segélyért, verve is leszel, az halálbiztos. Ja, és ne csodálkozz, ha lesz lányod, akkor 12 éves kora körül el lesz adva, mint egy állat. Mert ezt csinálják. Hogy honnan tudom. Mert én is félcigány vagyok sajnos, és láttam, tapasztaltam dolgokat. Velem is megtettek dolgokat, amik egy magyar családban nem valószinü, hogy előfordulnak.
2011. jan. 13. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!