Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Mit gondoltok az, , Iván"...

Mit gondoltok az, , Iván" névről? Milyen tapasztalataitok vannak a névvel kapcsolatban? Hány pontot adnál a névnek 0 és 10 között?

Figyelt kérdés
2011. jan. 9. 18:21
1 2 3 4
 21/31 anonim válasza:
Nekem tetszik, bár gyerekként túl komoly. A felnőttkor viszont tovább tart :-)
2011. jan. 22. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
Hát nekem nem nagyon tetszik. Kb 2 vagy 3 pontot adnék rá.
2011. jan. 22. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:

Elsőre nekem egy könyvbeli szereplő jut róla az eszembe :D abban a könyveb egy vagány, kedves szívű szakács srác volt és az Iván névről mindig ez ugrik be :D

Személy szerint nekem nem tetszik, becézni se lehet, olyan 2-3 pontot adnék neki maximum, még úgy is jobban hangzik hogy 'Ivan' (nem á-val)

2011. jan. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
A bátyám Iván, bolgár apja után. Valószínű nem lehetett a nevével soha baja, mert a fiát is így nevezte el, és ő sem panaszkodik erre felnőttként sem. Ivánkának, Iváncsónak, Csocsónak is lehet becézni. Én 7-est adnék rá.
2011. jan. 22. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
Nekem a megszállók ( felszabadítók) jutnak eszembe. -4
2011. jan. 22. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
0 pont.Az ellenségem,a férjem,a kollégám,az anyám macskája, a szomszéd kisfiának is ez a neve.engem kísért.utálom
2011. jan. 22. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik kb 8 ast adnék de nem adnám a gyerekemnek ezt a nevet. Bár megjegyzem hasonló kemény hangzású neve van a fiamnak aki a Richárd nevet viseli.
2011. jan. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:

épp nemrég ismertem meg 1 kedves, jószívű orosz srácot, akinek Iván a neve. egyébként u.tesóm is Iván.

nekem tetszik a név

2011. jan. 22. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:

Melyik országban élsz? :)


Ez fontos kérdés, mert pl. Szerbiában az Iván egyértelműen "horvátos" névnek számít, a szerb megfelelője a Jovan. Szóval ilyen politikai meg nemzetiségföldrajzi dolgok is beleszólhatnak egy-egy döntésbe. Az eggyel ezelőtti katolikus egyházfő neve Horvátországban Ivan Pavao, szerbiában Jovan Pavle, Magyarországon János Pál.

2011. febr. 6. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 A kérdező kommentje:
Magyarországon élek, de lehet, hogy pár éven belül Ausztráliába költözök!
2011. febr. 6. 12:15
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!