Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Mit gondoltok az, , Iván"...

Mit gondoltok az, , Iván" névről? Milyen tapasztalataitok vannak a névvel kapcsolatban? Hány pontot adnál a névnek 0 és 10 között?

Figyelt kérdés
2011. jan. 9. 18:21
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:

Nekem tetszik.

Bár elsőre nekem is az ugrott be, hogy Rettegett, de az nem baj.


Viszont vannak ezek a menőcsávók, mint a Kamarás Iván, vagy a Fenyő Iván... Ezek nekem annyira nem jönnek be, mint pasi, hogy a névtetszésben is visszafognak... :-)

2011. jan. 9. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
nekem van Iván ismerősöm, bolgár származású és Gyevnek vagy Ivánkának hívjuk, egyébként egy hatalmas nagydarab ember :D szerintem eléggé tekintélyt parancsoló név. Ilyesmi név még a Gábor.
2011. jan. 9. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:

nekem tetszik, 9-es, szerintem erre a névre csak 9-10-et vagy 0-1et fogsz kapni vagy tetszik valakinek vagy utálja.

Nem értem ezt a sok neves kérdést bőven elég nehéz két embernek megegyeznie erről mire jó másokat is megkérdezni?

2011. jan. 9. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
Imádom, imádom, imádom *_* 10-es. Imádom az oroszos neveket. Ismertem Ivánt is, bár neki semmi sem állt jól. De a nevébe azért beleszerettem.
2011. jan. 9. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik :) 10/8
2011. jan. 9. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
Így hívták a gyerekkori szerelmemet, ő jut róla eszembe. Nem olyan rossz név.
2011. jan. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
Tapasztalatom nincs ezzel kapcsolatban... és nekem tetszik (bocs, egy nevet képtelenség vagyok szám szt osztályozni... nálam a tetszik, nem tetszik, elmegy, esetenként a név tetszik/becézése nem és vica versa kategóriák vannak)
2011. jan. 9. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
Nálam kb. 7-es. Van egy Iván nevű ismerősöm, őt nagyon kedvelem. Okos, jószívű srác de a név nem a legjobb szerintem.
2011. jan. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
2 pont. nem tetszik. találj egy másik nevet, egy olyat amit nem lehet csúfolni nehogy Sírva jöjjön haza (Pl.) Levente
2011. jan. 10. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim válasza:
én ismerek egy ivánt, akinek a vezetékneve is tiszta orosz, de amúgymeg magyar, és ááá.. készvan.. meg amúgyse a legjobb név...
2011. jan. 10. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!