Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Mit csináljak? Mit tanácsolsz?...

Mit csináljak? Mit tanácsolsz? Járjak oda?

Figyelt kérdés

Anno elváltak a szüleim.. apám újra nősült.. abból a kapcsolatból gyereke nem született. Mivel a mostoha anyámnak nem lehet gyereke. Nos amikor elváltak mindössze 10 éves voltam. Most 23 vagyok. Kibékültem vele is, meg az apai nagyival is, sőt apám öccsével K.apámmal is beszélek...


Valamiért nem tudok a régi a lenni velük szembe mert elhordtak anno 14-15 évesen mindennek meg anyumat is. Olyanokat mondtak: faggya jéggé, te b.za gyerek, te k.cs.g, sőt gyerektartást sem fizetett igazán nekem .


Meg apum mondta bármit mond a nagyi(62 éves a nagyi) el kell tűrni. Igazat kell adni a nagyinak nem szabad vele szembe szállni, mert ő(apum) és a K.apám, meg a menyecskek(K.anyám meg a mostoha anyám) sem szállnak nem felesnek a nagyival bármit is mond nekem is csendben kell maradnom


ma 11:37
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell sehova se menned, senkivel se kell beszélned, és csendben maradnod sem kell, ha már ott vagy. De ha nem akarsz, ne is menj, semmi értelme, ha bántottak és rossz érzéseid vannak.
ma 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Katona Dius ***** válasza:
100%
Amúgy attól, hogy apád, keresztapád illetve a feleségeik hallgatnak és játszák a birkát, neked nem kell. Vagy oda se menj vagy ha mész, akkor nem kell a szádra ülnöd.
ma 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

"Meg apum mondta bármit mond a nagyi(62 éves a nagyi) el kell tűrni."


Ez nem igaz. Nem kell eltűrnöd semmit, kapcsolatot sem kell tartani mérgező emberekkel.

ma 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Elgondolkozom, hogy mit csináljak! 😔 amúgy apum is mindig gyerekként elhordott mindennek .. pedig csak én vagyok egyszem gyereke mégis.. na mindegy .. sztem nem beszélek velük többet...
ma 11:56
 5/6 anonim ***** válasza:
0%

Jaj, már megint te? Szemed hogy van? Idén se vitt el apád Görögbe', csak a qrváját? Tudod, akinek annyi abortusza volt anyád szerint, hogy azért nem lehet gyereke.

Anyai nagyszüleid még mindig "nyomorútt gyerekemnek" hívnak?

ma 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
5# kedves válaszoló! Rengetegen vagyunk itt gyakori oldalon, és szoktunk hasonló kérdéseket írni! Ne haragudj de te aztán valakivel össze tévesztettél a több tízezer gyakorizós közül... Szép napot neked. Nem sertődtem meg, mert van ilyen ha össze téveszti az ember a másikat valakivel! És az én szemem hál istennek jól van.
ma 12:09

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!