Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Randizhatok azzal akivel az...

Randizhatok azzal akivel az ükszüleink testvérek voltak?

Figyelt kérdés
Teljes sokkban vagyok. Randizok egy sráccal, az ország másik végében lakik. Elmondta, hogy amikor ő megszületett, még a Jászságban laktak és utána költöztek nagyon messzire. Mint kiderült vannak közös felmenőink. A szüleink dédpapái testvérek voltak. Ezt azt jelenti, hogy a szép szüleink pedig házasok? Teljesen össze vagyok zavarodva és egyben ki is vagyok akadva, ilyen a filmekben szokott lenni.
szept. 11. 15:44
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

9

Nem harmad, hanem negyed. Harmad akkor lenne ha a dédszülők testvérek.

szept. 11. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan randizzatok.
szept. 11. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
63%

Miért vagy teljesen sokkban? Hogy találkoztál valakivel, aki ugyanannyira értelmetlenül visszaköveti a családfáját, mint te?

Csak mert ebben a sztoriban ez az egyetlen említésre méltó dolog.

szept. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Kései Sirató ***** válasza:
100%
Nyugodtan, mert ez már annyira távoli rokonság, hogy genetikai jelentősége nincs, szóval gyereket is vállalhattok, nem lesz ettől beteg.
szept. 12. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Ez 3,125%-os egyezés. Annyira már nem vészes, mintha a nagyszülő vagy dédszülő lenne közös, mindenesetre, ha félsz, akkor még mindig nem muszáj vele gyereket csinálnod.
szept. 12. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!