Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Randizhatok a haverom exével?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randizhatok a haverom exével?

Figyelt kérdés
Kicsit hosszú lessz de kérlek olvasd el és aztán alkoss véleményt! Azért írtam h haver nem pedig barát mert nem vagyunk olyan nagyon jó viszonyba a sráccal köszönünk egymásnak meg ha van egy összejövetel iszunk egy társaságba.A csajjal kB fel éve szakítottak aki tegnap ramirt h teszek neki és h találkozzunk igazából ő is be jön nekem nagyon csak kicsit gerinctelenségnek érzem még úgy is h egy bulin a srác le fogdosta a volt barátnőmet és a az exem nem is mondta nekem csak pár hétre rá de aztán ugyan úgy dumalt vele, többekközt ezért is hagytam ott. Nektek mi a véleményetek erről? Ja a srácnak még kellene a lány mert írogat neki de a lánynak már tuti nem fog kelleni

2020. ápr. 16. 02:41
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Fura hogy így a semmiből rád írt ezzel, nem? Elég gyanúsnak tűnik, de te tudod mit szeretnél.


Gáznak nem gáz a randi, nincs sok közöd a sráchoz és már fél éve vége van köztük. Arról nem tehetsz hogy még mindig írogat neki és nem a továbblépésre figyel, de azért arra készülj fel hogy nem lesz angyalka a lány (miért engedi hogy írogasson neki az exe, miért beszél még vele, stb.). Még az is lehet hogy azért csinálja hogy balhézzatok a gyerekkel, mert közös iszogatás innentől nem nagyon lesz vele.

2020. ápr. 16. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Simán randizhatsz, legfeljebb nem lesztek többé haverok, nem úgy nézem, mintha különösebben érdekelne.
2020. ápr. 16. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

mivel csak a haverod, szerintem simán. azért mondjuk a legjobb barátod esetében kicsit elgondolkoznék

akkor meg főleg, ha már rég nincsenek együtt

2020. ápr. 16. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha tényleg csak ilyen haver akkor hogyne randizhatnál :P

Inkább te mint egy vadidegen :O

2020. ápr. 16. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igen ez bennem is fel merült h mért nem tiltsa le de meg kérdeztem azt mondta le tiltotta és a srác több facebookon használ és úgy ír neki. Igazából nagyon aranyos lány és nagyon szimpatikus csak nem tartsa magát sokra emiatt van az h tartok egy komolyabb kapcsolattol mert a fiú "barátai" nagyon ocsmány f#szok és azt hiszi h a barátok így viccelnek vele. Ugye és most van alakulóban a dolog és nem tilthatom el a barátaitol. Erre tudnátok valami tanácsot adni?
2020. ápr. 16. 23:34
 6/8 A kérdező kommentje:
Persze be szólni se merek vagy úgy fellépni h tudják a helyüket mert ő tényleg a barátainak tartja őket 😐
2020. ápr. 16. 23:36
 7/8 A kérdező kommentje:
És köszönöm az eddigi válaszokat, jó fejek vagytok megy a zöld kéz 👆
2020. ápr. 16. 23:38
 8/8 anonim ***** válasza:
Miért ne randizhatnátok? Szerintem nincs benne semmi kivetni való hisz az a srác csak a haverod de az se nagyban. Ha a lány tetszik akkor meg rajta ne habozz. Az úgy nevezett haverod nem tétovázna ennyit ő bele a sűrűjébe típus.
2020. ápr. 18. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!