Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Szerinted durva voltam nagyany...

Szerinted durva voltam nagyanyám szomszédasszonyával??

Figyelt kérdés

Nagyanyám szomszédasszonya 67 éves néni... mentem ma nagyanyámhoz,(havi 2x szoktam)

És féltem bemenni.. mert a nagybátyámék ideiglenesen oda költöztek és a nagy kutyájukat is magukkal hozták.. nemmertem bemenni meg nagybátyám vagy nagyanyám kinem jött elém. Várakozok a kapu előtt és Manyi néni rámszól a nagyim szomszédja szinte kiabálva : ménem mész be, mitől félsz? Mondom neki kedvesen: Manyi néni engem nemismer a kutya persze hogy félek.. aztán mégjobban kiabál:" le , már le harapja a f.szodat, a p.nától nem félsz te Tökfilkó? Én meg rá ordibáltam mondom Manyi néni, velem ne ordítson, van gyerekei, unokái azzal kiabáljon, de velem magam ne ordítson....! Nagyon hangosan rá kiabáltam hogy semmi köze nincs hozzám nekem csak idegen velem ne hangoskodjon... szerinted durva voltam?


23/F vagyok.


2022. aug. 27. 18:49
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek veled kérdező.
2022. aug. 28. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim válasza:
100%

Én a végére rámondtam volna, hogy a kor nem érdem, hanem állapot.

Hagyjad, megkeseredett vénlány, aki az unalmát azzal próbálja elűzni, hogy kommentáló térfigyelő kamerának képzeli magát.


Mellesleg én tuti durvábban szóltam volna vissza, hogy az ő bepenészesedett lukától az ördög is megijedne.

2022. aug. 29. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!