Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Szerinted durva voltam nagyany...

Szerinted durva voltam nagyanyám szomszédasszonyával??

Figyelt kérdés

Nagyanyám szomszédasszonya 67 éves néni... mentem ma nagyanyámhoz,(havi 2x szoktam)

És féltem bemenni.. mert a nagybátyámék ideiglenesen oda költöztek és a nagy kutyájukat is magukkal hozták.. nemmertem bemenni meg nagybátyám vagy nagyanyám kinem jött elém. Várakozok a kapu előtt és Manyi néni rámszól a nagyim szomszédja szinte kiabálva : ménem mész be, mitől félsz? Mondom neki kedvesen: Manyi néni engem nemismer a kutya persze hogy félek.. aztán mégjobban kiabál:" le , már le harapja a f.szodat, a p.nától nem félsz te Tökfilkó? Én meg rá ordibáltam mondom Manyi néni, velem ne ordítson, van gyerekei, unokái azzal kiabáljon, de velem magam ne ordítson....! Nagyon hangosan rá kiabáltam hogy semmi köze nincs hozzám nekem csak idegen velem ne hangoskodjon... szerinted durva voltam?


23/F vagyok.


2022. aug. 27. 18:49
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
74%
#9😂😂😂
2022. aug. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
92%

Jól lereagáltad!

Megérdemelte

De erre mit reagált?😂

2022. aug. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
13# azt hogy kis takonypóc vagyok, vele ne kiabáljon egy 23 éves taknyos kölyök aki unokája lehetne
2022. aug. 27. 20:51
 14/22 anonim ***** válasza:
92%
Jajj de imádom az ilyet aki azt hiszi ő bármivel is többet ér csak mert idős 😂
2022. aug. 27. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
6%
Pont ugyanoda alacsonyodtál le, ahol ő van. Ha szerinted ő bunkó, akkor te is. Egyébként szerintem ez szimplán alpári, proli viselkedés, nem bunkóság
2022. aug. 27. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
75%
Nem volt durva.
2022. aug. 28. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
80%
Pont, hogy tök jogosan kiálltál magadért és elmondtad, hogy Manyi néni ne üvöltözzön veled.
2022. aug. 28. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
90%
Trágárságokat kiabál neked, belepofázik, hogy mit csinálsz, és te vagy a takonypóc? Menjen a fenébe az ilyen dilis vénasszony, jól tetted, hogy nem nyelted le a sértéseit! Azért meg öregebb nálad pár évtizeddel, nem jogosítja fel, hogy bárkivel bárhogy beszéljen!
2022. aug. 28. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim válasza:
100%
Nem voltál durva. Az ilyen emberek miatt ne érezd rosszul magad, nem te vagy a hibás
2022. aug. 28. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
90%
Ennyi? Azt hittem, legalább anyáztál neki egy sort vagy valami. Én azt tettem volna.
2022. aug. 28. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!