Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Helyre lehetne hozni még a...

Helyre lehetne hozni még a kapcsolatunkat?

Figyelt kérdés
3 éve vagyunk együtt,és van egy 1 éves kislányunk,sajnos az utobbi időben sokat veszekettünk,mára már nem szeretjük egymást igazán,ezt mind ketten bevallottuk egymásnak.De szeretnénk mind a ketten megmenteni a kapcsolatot.szerintetek van esélyünk rá?Esetleg valami ötlet ,tanács hogyan lehetne jobbá tenni?köszönöm a válaszotokat.
2010. júl. 15. 14:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Attól függ, mi a konkrét gondotok. Csak az, hogy kihűlt a kapcsolat vagy vannak összeütközéseitek is? Nehéz nagy általánosságban tanácsokat adni.
2010. júl. 15. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

1 éves kislánnyal már lehet menni kirándulni.Vagy este,mikor a kislány elalszik,lehet romantikázni!Legyetek kreatívak,és semmi se szabjon határt:)

Sokat legyetek együtt,beszélgessetek a legféltettebb titkaitokról,álmaitokról,vágyaitokról!

Minden mondj el az élettársadnak,aztán kérdezz tőle pár dolgot..olyanokról beszélgessetek,amiről még nem beszélgettetek!Egy kapcsolatot ezer féleképp lehet sokszínűvé tenni..egy kis közös fürdőzés este..bekapcsoljátok a rádiót vagy akármit(Youtube-on találsz ezernyi lassú zenét),azokra lehet vmelyik helységben táncolni..aztán utánna engedjétek el magatokat,éljetek a pillanatnak!

Tudom,ez mind szép és jó,és talán lehetetlennek tűnik a kapcsolat rendbehozása...de mégsem az!


"Tarthatnak álmodozónak, bolondnak vagy akinek akarnak, mégis úgy gondolom: minden lehetséges."

2010. júl. 15. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ja és:FELIDÉZNI A RÉGI SZÉP EMLÉKEKET!Találkozást..elmondani egymásról mindent,ami hiányozna,ha szakítanátok.
2010. júl. 15. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ELmondani egymás őrült perceit,amikor csak ámultatok-bámultatok egymásra,hogy erre is képes ő..meg ilyesmi:D
2010. júl. 15. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én nem igazán a kérdésre válaszolok, de ne haragudj ez kikívánkozik belőlem. Biztos, hogy le akarsz élni még legalább 50 évet egy olyan kapcsolatban, ahol már nincs szeretet? Mert így mind ketten csak szenvednétek, aztán jönnének a megcsalások, a veszekedések, annak meg a gyerek inná meg a levét. Szerintem ti már csak lakó társak vagytok, semmi egyéb. De persze nem látok bele, hiszen pár sorból nem lehet megítélni egy kapcsolatot. Én azt mondom, hogy most váljatok még el egymástól, amíg békében meg tudjátok tenni, így a gyerek is kisebb szenvedésnek van kitéve, mint ha egy olyan családban nő fel, ahol nincs kölcsönös szeretet, megbecsülés stb. Attól még lehet jóban maradni, akár még barátok is lehettek. De ez csak az én szubjektív véleményem. Sry ha hosszú lett.
2010. júl. 15. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha mindketten helyre akarjátok hozni akkor igen!

Én is már lassan 3éve vagyok együtt a barátommal és rengeteg alkalom volt mikor úgy éreztem/érezte/éreztük, hogy már kihűlt a kapcsolatunk és ott a vége. De abban mindig biztosak voltunk, hogy szeretjük egymást és nem tudnánk már egymás nélkül élni. Amikor veszekszünk elvonulunk a ház két sarkába, pár perc néma csend és kibékülünk úgyis, vagy megoldjuk együtt a problémákat.

Na, de ahol már gyerek van, ott nem csak rólatok szól már. Van ami összeköt titeket egy életre, és nem szabad hagyni, hogy egy kis elhanyagolás miatt tönkre menjen majdnem 3 élet.

Ez az én véleményem!

19/L

2010. júl. 29. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!